Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lans...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

maYkel

[Obrazek: rycho.jpg]

:mrgreen:

W ramach masturbacji psychicznej liczę na pełne zachwytów komentarze.
OH, AH.. baaaardzo przyjemny rowerek
W ramach lizania się po ramach :mrgreen: -rower ma niesamowity wygląd, wyglada jak maksymalnie wykociogrzbietowany kot a te barwy narodowe dodają smaczku- plus ten napis "POLSKA" pyszny! (nie jezdem ani nazi ani nawet nie jezdem łysy :mrgreen: :mrgreenSmile .
Rower mi się bardzo podoba. Jeden z najagresywniej wyglądających przecinaków jakie widziałem na ulicach naszego miasta (a może po prostu mało jeszcze widziałem ;-) )
agresywnie wygląda Confusedhock:

po Lublinie śmiga?
Hmm, a gdzie ta kolarzówka ma przerzutki i hamulce? Big Grin A co to za dziwna kierownica? Big Grin Chyba Cię oszukali w sklepie, że Ci taki rower sprzedali... Może zrób jakiś tuning: wstaw przerzutki, przynajmniej z tyłu, to będzie jakoś wyglądał Smile Powodzenia Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
KermitOZ napisał(a):Hmm, a gdzie ta kolarzówka ma przerzutki i hamulce? Big Grin A co to za dziwna kierownica? Big Grin Chyba Cię oszukali w sklepie, że Ci taki rower sprzedali... Może zrób jakiś tuning: wstaw przerzutki, przynajmniej z tyłu, to będzie jakoś wyglądał Smile Powodzenia Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Właśnie?? Tongue Tongue
Btw ta rama jakaś krzywa taka chyba w coś Ci sie przywalilo? ;-)
żal Was rowerzyści z klapkami na oczach Big Grin

maYkel

Żal Kaftana bez poczucia humoru. :lol:

Kiedyś na masie panowie policjanci chcieli mi dać mandat za brak dzwonka, innych szczegółów jakoś nie przyuważyli. :-)
Ja się spytam o taką rzecz. Jak jedziesz taki przechylony do przody to nie siedzisz czasem na własnych jajkach? Bo ja na zwykłym góralu miewam takie przypadki jak podniose siodełko wyżej i przechylam sie do przodu.
Hiyo, trzeba sie poswiecac
jajka, plodnosc i seks albo rower... Wink
ja wole popedalowac
Stron: 1 2