Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Zakupy na ebayu ( ubrania rowerowe )
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Miałbym prośbę ,czy ktoś posiadający konto na ebayu pomógłby mi w sprowadzeniu kompletu koszulka + spodenki rowerowe z ebaya. Niestety nie mam ani konta na serwisie ,ani konta w banku a sprzedawca akceptuje payplaya. Może są chętni na jakieś ubrania od tego sprzedawcy. Ceny są bardzo atrakcyjne i wyglądają porządnie.
http://cgi.ebay.pl/2010-RED-saxo-bank-t ... 66726b820f
Przy niektórych kompletach za ok 150zł wysyłka z Hong kong fu jest za friko.
a masz jakieś informacje co do jakości tych ciuchów? Ceny faktycznie sprzyjające. Niby też nie tylko w tych droższych kompletach jest darmowa wysyłka(chyba, że czegoś nie doczytałem).
Właśnie musze jeszcze poszukac więcej informacji na temat tych ciuchów. Kupiłbym 1 komplet na próbę a później z 5 kompletów. :mrgreen:
Link do ubrań znalazłem na forumszosowy.org ,ale nawet patrząc po komentarzach ludzie są zadowoleni ponad 1700 pozytywów o czymś świadczy.
Edit:
Link z forum o ciuchach.
http://www.forumszosowe.org/viewtopic.p ... &start=885
Podejrzewam ,że jest to jak z butami nike ,czy adidasa. W Chinach kosztują ze 20zł a po sprowadzeniu do europy ceny wachają sie od 300-500zł. Podobnie w Turcji znajomy był w tamtym roku na wakacjach kupił pare spodni ,swetrów i koszulek markowych ciuchów. Lacoste, Hilfiger itp. Wyroby nie odbiegają od tych sklepowych 10 razy droższych. Czyżby ta sama fabryka?
Jeśli ciuchy byłyby dobrej jakości, to może i ja bym się skusił na 2-3 komplety :-) Ale konta na eBay'u niestety nie mam...
Ja bym zaryzykował 1 komplet na poczatek a póżniej się zobaczy co i jak. :->
Tylko trzeba nam skombinować kogoś z kontem na ebaju. :mrgreen:
Patryk napisał(a):Ja bym zaryzykował 1 komplet na poczatek a póżniej się zobaczy co i jak. :->
Tylko trzeba nam skombinować kogoś z kontem na ebaju. :mrgreen:

konto to nie problem, tylko te ciuchy to szajs. jakiś czas temu kolega zamawiał sobie z komplet speca to mu straszne dziadostwo przysłali, te ciuchy też nie będą sms santini, jak jesteś zdecydowany żeby zaryzykować to daj znać na priv, konto mogę załatwić
no ceny podejrzanie atrakcyjne ale osobiscie obawialbym sie kupowac takie rzeczy z chin, bo moze to byc zwykla podroba jak "adidos" "pama" itd

jesli ktos to zamowi to czekam na recenzje

kupowalem kilka razy na ebayu, takze sluze pomoca, chociaz zalozenie konta to chwila
Też byłem sceptycznie nastawiony do zakupów bezpośrednio w tamtych rejonach ale do momentu aż kolega zamówił lampkę http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.29096 . Przyszło zapakowane glancuś picuś i nawet świeci ;-) . Po wymianie diody na mocniejszą wyszło oświetlenie z siłą bocialarki z ładowarką za ... 130 zł (wiem bo porównywaliśmy). Na marną jakość towarów można i u nas trafić a nie ma się co oszukiwać większość ciuchów i tak jest tam robiona. Myślę że warto zaryzykować bo koszt niewielki a czasem jakość i przede wszystkim cena potrafi zaskoczyć jak w podanym przykładzie.
Konto ja mam, ale tylko raz, dawno temu kupowałem. Problem jest z kontem paypal. Niby też mam ale to trzeba jakoś połączyć z rachunkiem bankowym żeby działało. Da się zrobić ale musiałbym nad tym posiedzieć, a przed czwartkiem nie ma szans.
Kurde teraz sam już nie wiem. Z jednej strony na forum ludzie pisali ,że spoko. Grzegorz mnie zniechęcił do zakupu. Mam pytanie czy twoj kolega kupował ten komplet speca od tego sprzedawcy? Co z nim nie tak chodzi o materiał ,czy jakość wykonania.
Zapytam jeszcze na forumszosowym ludzi którzy kupili te ciuchy. Niby cena nieduża ,ale z drugiej strony 100 piechotą nie chodzi.
Stron: 1 2