Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Europejski Piknik Rowerowy 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Ja też będę robił zdjęcia, a potem się zmontuje jakiś filmik z tego.
jakby ktoś montował filmik to mogę pomóc...biegle obsługuje program sony vegas 5.0-10.0 jak i Adobe After Effects
Może uda mi się zaatwić aparat.A jak ktoś jest chętny to jutro godzina 18 audycja starter w radiu centrum , Grzegorz Chyliński ma mówić o pikniku ale jak ktoś jest chętny to może wpaść na audycje i zaprosić. Chętni?
Michal napisał(a):Może uda mi się zaatwić aparat.A jak ktoś jest chętny to jutro godzina 18 audycja starter w radiu centrum , Grzegorz Chyliński ma mówić o pikniku ale jak ktoś jest chętny to może wpaść na audycje i zaprosić. Chętni?
Tak tak! Monika jest rzecznikiem prasowym RL i UWIELBIA występować w radiu i przed kamerą, więc podejrzewam, że na pewno się zjawi Smile
Na serio bo musze wyslac imie i nazwisko osob ktore będą. 2 osoby poszukiwane, 1 minimum;p
michalbrodowski napisał(a):Michal napisał/a:
Tak tak! Monika jest rzecznikiem prasowym RL i UWIELBIA występować w radiu i przed kamerą, więc podejrzewam, że na pewno się zjawi Smile
Michał, skoro wiesz jak bardzo to "uwielbiam" - to będę wdzięczna jeśli mógłbys pójść do Radia Centrum ;-)
Poszedl bym ale niestety nie moge w sobotę;/ Hm ale to tylko radioBig Grin Najwyżej pójdzie sucha informacja..
Mam strasznie dużo godzin do nadrobienia w pracy i coś czuje, że właśnie jutro będę je odrabiał do późnych godzin nocnych Tongue
Może ktoś inny ma parcie na mikrofon? Smile
Ja jak się wyrobie to mogę zabezpieczać przejazd rowerowy. Kamizelki nie posiadam. Postaram się być na 13.30 na placu łokietka.

Wezmę też ze sobą aparat.
Informacja dla osób zabezpieczających przejazd.

Zbiórka godzina 13:30
Plac Litewski

Omówione zostanie jak ma wyglądać przejazd.
Osoby które zgłosiły zapotrzebowanie na kamizelki - kamizelki przywiozę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19