Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Najbardziej buraczany sklep
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
BADEVIL napisał(a):MindEX Ale nie ma takiej opcji w ankiecie :mrgreen: głos się nie liczy :-P

w takim razie ankieta jest do ... nie powiem czego Smile
chociaż - może chodziło o wybór tylko spośród sklepów wymienionych w niej.
jak tak, to wygrywa BikeBoys, choć serwisu tam jeszcze nie testowałem.
Też oddaje głos na Wojciechowską juz dwa rowery tam nabyłem dobre rabaty i da się pogadać rzeczowo.

BADEVIL

MindEx napisał(a):w takim razie ankieta jest do ... nie powiem czego Smile

Oj widzę, że nie chyciłeś :mrgreen:

jaro napisał(a):dodajemy głos zaocznie, bo już niestety nie można edytować ankiety

Admin też nie może Arrow Idea :?:
BADEVIL napisał(a):
MindEx napisał(a):w takim razie ankieta jest do ... nie powiem czego Smile

Oj widzę, że nie chyciłeś :mrgreen:

jaro napisał(a):dodajemy głos zaocznie, bo już niestety nie można edytować ankiety

Admin też nie może Arrow Idea :?:

I ja dziś odwiedziłem sklep na Wojciechowskiej, nie dodałem go bo do dziś nie wiedziałem w sumie o jego istnieniu, a sklep wydaje się naprawdę ok. Nawet z durnej ankiety mogą wyniknąć pozytywy w postaci poszerzenia swojej wiedzy o sklepach. Tak więc sklep ten na pewno nie zdobędzie miana najbardziej buraczanego. Ja mam swój typ, sklep który mnie strasznie zraził i omijam go szerokim łukiem i nie pójdę tam po przysłowiową śrubkę, pomimo że leży on ode mnie stosunkowo blisko w porównaniu z innymi sklepami.
jaro napisał(a):do dziś nie wiedziałem w sumie o jego istnieniu

Czytaj forum :mrgreen:
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=3538

No i trochę pomylić się można z ankietą na "najmilszą i fachową obsługę" w temacie na "najbardziej buraczany sklep"

BADEVIL

jabolewski napisał(a):@Marcin, jakie jest to tajne hasło ?

Przeczytaj post Marcina jeszcze raz a jak nie znajdziesz hasła to jeszcze raz i tak do skutku myślę, że za którymś razem je zobaczysz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
BADEVIL napisał(a):
jaro napisał(a):dodajemy głos zaocznie, bo już niestety nie można edytować ankiety

Admin też nie może Arrow Idea :?:

o. może Wink
dodałem tę opcję. Smile)
darist napisał(a):No i trochę pomylić się można z ankietą na "najmilszą i fachową obsługę" w temacie na "najbardziej buraczany sklep"

wiem, trochę namieszałem, miało być nico przewrotnie i zwracać uwagę, ale widzę że wszyscy umieją czytać ze zrozumieniem więc pomyłek nie ma :-D

MindEx napisał(a):o. może Wink
dodałem tę opcję. Smile)

dzięki wielkie, bo ja jako autor tematu to mogłem modyfikować do pierwszego głosowania. Chcieć to móc, biker potrafi a tym bardziej admin :mrgreen:
Zjadanie czerwonych buraków w postaci jarzynki ma działanie lecznicze w otyłości, przy zaparciach stolca, chorobach wątroby i nerek. Buraki pomagają też bardzo przy leczeniu anginy, grypy i wszelkich przeziębień.
Tak mówił pan doktor.
Artur ja od Twoich awatarów prawie zaplułem się herbatką pitą po uczciwie przepracowanym dniu... ;-)

Edycja: Paweł coś wspominał o niepisaniu na forum pod wpływem alkoholu. Nie potraktowałem tego do końca poważnie ale się poprawię :-(
marcin0604 napisał(a):Zjadanie czerwonych buraków w postaci jarzynki ma działanie lecznicze w otyłości, przy zaparciach stolca, chorobach wątroby i nerek. Buraki pomagają też bardzo przy leczeniu anginy, grypy i wszelkich przeziębień.

:mrgreen:
postaram się zastosować,
ale jak odstawić napoje chmielowe :-P które do tej pory bardzo pomagały mi w leczeniu wszelkich przeziębień :lol:
Stron: 1 2 3