Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: złamany palec u nogi a jazda na rowerze?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Złamany palec u nogi mały, lekarz zaleca chodzenie w butach ze sztywną podeszwą. Sztywniejszej podeszwy niż w SPD nie mam.
i tak to jazda na rowerze uratowała kolejne ludzkie istnienie Tongue


daj mu chwile na zrost bo jak się nie zrośnie to będzie bolało, jazda na rowerze tak ale bez szaleństw Tongue
Szymek nie potrafi bez szaleństw :mrgreen: będzie miał problem
posiedzę/poleżę akurat zostaną dokonane podmianki w rowerku.
Moja mama gdy złamała mały palec to w ogóle chodzić nie mogła przez jakiś tydzień. Pewnie zależy od złamania ale chyba nie powinno się jeździć na rowerze (obciążasz także palec który nie jest usztywniony i przecież ma możliwość pewnego ruchu w bucie).
Kuba napisał(a):Moja mama gdy złamała mały palec to w ogóle chodzić nie mogła przez jakiś tydzień

Wszystko chyba zależy od indywidualnej tolerancji na ból. Naprawdę musiało by mnie okrutnie boleć żebym sięgnął po jakieś tabletki.
Szymek kup sobie w aptece taki uszytwniacz na palca plastikowy. Kiedyś miałem taki na palcu u ręki. Najlepiej to idz do lekarza bo krzywo się zrośnie jeszcze i dopiero sobie narobisz biedy.
Byłem nawet u 3... szpital-ogólny-chirurg, żeby mi w końcu zwolnienie wypisali. W końcu jak ma się złamanego palca u nogi to można sobie pochodzić po lekarzach...
No ba :mrgreen: posiedzieć sobie wygodnie można na poczekalni.