Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 09.06.2011, godz.18, stary most Kalina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Na szczęście nie padało, ale za to masażyk pokrzywami umilił jazdę Smile
Jacek napisał(a):Planowałem się wybrać, ale patrząc na niebo, lada chwila lunie :-( Więc odpuszczam. Jurku, dobrym rozwiązaniem byłoby przełożenie ustawki na jutro. Albo powtórzenie jej jutro, jeśli nie będzie padać ;-)

Więcej wiary :-D Deszczyk straszył, straszył, ale nie przestraszył. Wyruszyło nas sześcioro:
Ula, Peke, Adam, Daniel, Seb no i ja. Podziwiam Peke, który na ustawki przyjeżdża z Jabłonnej. Pewnie już dojeżdża do domu. Dzięki wszystkim za wspólna jazdę, a masaż z pokrzyw to jeszcze czuję.
Trasa
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
Parę zdjęć
https://picasaweb.google.com/Jerzy.Storczyk/Wawozy
temperatura - optymalna, wilgotność powietrza - optymalna, no pogoda w sam raz!
a i zieleń na tle szarości taka eh... dziękuję Smile

p.s. siedmioro: Mariox
baja napisał(a):(...)

p.s. siedmioro: Mariox

No to dałem plamę. :-( Nie wiem czy mi Mariusz wybaczy, a przyjeżdża prawie na każdą moją ustawkę,
z CzerniejowaSmile czyli 1 miejscowość przed Jabłonną ale już nie poprawiałem bo to tylko 2 km różnicySmile siłą rozpędu te 2 km się bym dotoczył;d

myślałem że bardziej zmoknę a to tylko w Lublinie padało no i jakieś 4 km przed domem

fajna trasa, tylko jakoś pokrzyw nie lubięSmile
Wycieczka super tylko pokrzywy czuć na palcach i nogach.
Fajna wycieczka, pogoda nie była taka straszna, na jaką mogłaby się zapowiadać zza okna przed wyjazdem, choć z powrotem na ścieżce nad Bystrzycą już mżawka na okularach skutecznie ograniczała widoczność.
Fajna trasa, tereny choć w dużej mierze znane to nigdy się nie znudzą. No i te pokrzywy - masaż od stóp do głów. Ale to w zasadzie ostatnio na każdej ustawce która przez jakieś krzaki wiedzie.
Trasę wrzucę później, gdyż serwis Sportstracker coś fiksuje.
Dzięki za wspólne kręcenie. Do następnego.
Proszę nie płakac, pokrzywy są kul. :mrgreen:
A czy enybady płacze? Big Grin
Trasa fajna, krzaczasta ale fajna Big Grin
Bardzo fajnie było się przedzierać i trochę się skatować przy tych ogromniastych pokrzywach :-)

Baardzooo przyjemna jazda i ciekawa trasa !
Jak dla mnie rewelacja !
Stron: 1 2 3