Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Centrum Promocji Województwa Lubelskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Byłem tam przed chwilą, na drzwiach jest napisane od poniedziałku do piątku, ale pewnie jutrzejszy dzień jest wyjątkiem Tongue
Proponuję ustawkę o 10:00 na miejscu Smile albo np pod starym domkiem stróża przy ogrodzie saskim i dojechać tam razem Big Grin
kertoip_90 napisał(a):Byłem tam przed chwilą, na drzwiach jest napisane od poniedziałku do piątku, ale pewnie jutrzejszy dzień jest wyjątkiem Tongue

Niestety tak właśnie u nas wygląda promocja :-P
Centrum powstało w październiku 2010.
Do dnia dzisiejszego nie mają swojej strony internetowej.
Normalnie otwarte jest jak wspomniałeś od poniedziałku do piątku.
W sezonie turystycznym ma być czynne w weekendy.
A niby kiedy jest ten sezon turystyczny w Lublinie?
A co z turystami w soboty i niedzielę? - Zamknięte drzwi :-P
No i do godz. 17... dlaczego nie do 15?
Ale zaczynam chyba OT (a może i nie?) - bo przecież temat dotyczy Centrum.
W każdym bądź razie jak wspomniałem "Promocja Roztocza" została zaplanowana na 9-11 czerwca w godzinach 10-17 (tyle oficjalne komunikaty).
Dziwne, że nawet na zamkniętych drzwiach nie ma żadnej informacji?
Byłem tam dziś przed samą 17 otrzymałem zestaw obowiązkowy.
Bardzo miła Pani zapraszała na jutro od godziny 10.

Czyli raczej sezon turystyczny w pełni Smile
Dobra, jak ktoś się chce dołączyć, to będę o godzinie 10:00 przy dawnym domku stróża. (mały budyneczek z czterema wieżyczkami przy rogu ogrodu saskiego od strony KFC przy Lipowej. Teraz tam chyba coś sprzedają.) Poczekam tam 10 minut i jadę do Centrum. Jeśli będzie padać czekam 5 minut.
Byłem zobaczyłem , mapki dostałem i kupę przewodników po roztoczu i aż się szkoda robi że jeszcze tego wszystkiego nie zjeździłem rowerem , trzeba to jakoś nadrobić w jak najkrótszym czasie.
Do której tam dziś będzie w końcu czynne?
Wpadłem tam o 15:53 i już zwijali asfalt, podejrzewam, że byłem ostatni. Nie dostałem już smyczy, ale mapki całkiem fajne.
Stron: 1 2