Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Siodło rowerowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
truskafka napisał(a):ja mogę polecić selle italia shiver flow

tez mialem to siodelko. fajnie wyglada, cena okazyjna no i selle.. ale jezdzilo mi sie na nim gorzej niz na firmowym od meridy tfs. nie wiem moze to damskie siodelko i dlatego
aha no i ten shiver to raczej srednio do szosy pasuje
kasiafor ja bym na twoim miejscu kupil cos uzywanego na allegro. ja wyrwalem za 17zl plus przesylka siodelko ritchey (szosowe) i to najlepsze siodelko jakie do tej pory mialem. jezdze na nim bez pampersa i daje rade
jeśli chodzi o shiver flow to nie jest to damskie siodło, po prostu Ci nie pasowało i tyle ... bywa, każda d**a inna

a jeśli chodzi o to czy do szosy by pasowało to jak najbardziej bo to szosowe siodełko, no i fakt nie ma ich w decathlonie, ale z tego co dziś zobaczyłam, a w zasadzie tego czego nie zobaczyłam a chciałam to stawiam wniosek, że bida zawitała do niebieskiego sklepu
http://wwww.katalogrowerowy.pl/produkt. ... duktu=5252
troche inny model bo z czerwonym paskiem ale pisze ze górski
A w Deca nie ma takiej opcji, aby poprosic obsluge o sciagniecie siodelka? Ogolnie jest ono w ofercie, tylko nie ma go w lublinie.
W sumie nie wiem, nie dowiadywałam się. Faktycznie, w piątek podjadę i zapytam, bo jest o 100 zł tańsze niż wszędzie indziej Confusedhock:
Stron: 1 2