Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Tour de France 2009
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Dzis faktycznie LA moze cos juz pokazacSmile
Spokojnie, dziś Contador "stanie na uszach" żeby tylko pokazać LA kto tu jest liderem.
No i leaderem jest jakiś leszczyk Big Grin którego Astana połknie Wink dzisiaj oglądając końcówkę zauwazyłem wyróżniającego się z tłumu malutkiego zawodnika Astany leipheimer czy jakoś tak się pisze Big Grin
Przy takim podejściu organizatorów do układania etapów i kolarzy do ich rozgrywania, na cały TdF wystarczyła by jedna czasówka, etap z Mont Ventoux i Pola Elizejskie. Może wtedy panienkom zechciałoby się ścigać. Rację mają nasi komentatorzy, że kibice mogą się od kolarstwa odwrócić, jeśli cholerne kalkulowanie całkowicie weźmie górę nad walką na każdym etapie.
Ja już teraz bardziej oglądam wyścig dla krajobrazów i komentarza, bo emocji na nim tyle że zasnąć można, co już zdarzyło mi się na 8. etapie...
Gdyby nie Krzysztof Wyrzykowski i Tomasz Jaroński, to faktycznie brakowałoby emocji na etapach...
Bez tego duetu nie wyobrażam sobie też relacji biathlonowych... ale o tym porozmawiamy w zimie :-D
haha msz, zgadzam się z Tobą całkiem ! Wink jak nasz Tomek strzela i zestrzeli wszystkie 5 krążków oni mówią klasyczne " rach ciach ciach " Big Grin uwielbiam tych 2 komentatorówBig Grin
No i Contador leaderem i chyba nikt m nie da rady pokazując swoje siły na wczorajszym etapie Smile
No teraz wygląda na to, że nikt nie jest w stanie tak odjechać jak on, ale dopóki piłka w grze... ;D Ja mam nadzieję, że mimo wszystko LA pociśnie, ale szanse ma malutkie. W każdym razie nie wierzę w to, że jeśli nadarzy się okazja to nie zaatakuje Big Grin
Panowie nie zapominajmy o tym ze przed nimi tydzien w alpach, a mało tego mordercza czasówka 40 km... Więc moze byc ciekawie.Smile
nie zapominajmy ze contador jest mistrzem hiszpanii na czas Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6