Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Wybrzeże - 2011-08-19 / 28 - Nie wahaj się
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jacek1! napisał(a):Panowie proszę o odzew

Widzę, że nadal nie potrafisz przeczytać tematu ze zrozumieniem?

Wyjaśnię więc jasno - uczestnicy wyjazdu to KOBIETA i MĘŻCZYZNA.
Ja również wolę koncepcję z nocowaniem w agro.
uczestnicy wyjazdu to KOBIETA i MĘŻCZYZNA. Przyjąłem do wiadomości. Głupota nie boli Na szczęście.

BADEVIL

Ok temat przygotowań i biletów PKP zamknięty - zakupione teraz już pozostaje tylko odliczać dni do wyjazdu.

Pozdrawiam

PS. Jacek1! prosiłem abyś mi podał numer do siebie na PW nie zrobiłeś tego, przykro mi ale ... wiesz sam co.
Witam. Podawałem wczoraj numer telefonu na priwat. Podaje w takim razie nr 514019265.

BADEVIL

Nie otrzymałem żadnego PW więc nie wiem do kogo wysłałeś ten numer no ale nie jest to istotne w tym momencie.

Zmienił się nam deko plan ponieważ połączenie w piątek z uwagi na wakacyjny okres było mało trafione więc ostatecznie jedziemy w Sobotę 2011-08-20 o 7:55 z Lublina.

Jest to pociąg bezpośredni z wagonem rowerowym, tak więc śmigaj do kasy PKP kupuj bilet no i lecim na Szczecin tfu Świnoujście :mrgreen:
Powodzenia i wiatru w żagle. Za rok i mój wielbłąd tam pogoni. Dlatego czekam na relację . Najbardziej mnie ciekawi odcinek przed Łebą - Słowiński P. N. jak go pokonacie i rozlokowanie jw. , które trzeba ominąć (gdzie tereny wojskowe są).Jeszcze raz powodzenia i dobrej pogody.

1/2toragościa

endriu68 napisał(a):Powodzenia i wiatru w żagle. Za rok i mój wielbłąd tam pogoni. Dlatego czekam na relację . Najbardziej mnie ciekawi odcinek przed Łebą - Słowiński P. N. jak go pokonacie i rozlokowanie jw. , które trzeba ominąć (gdzie tereny wojskowe są).Jeszcze raz powodzenia i dobrej pogody.

jak nie będzie strzelań OPL na poligonie to powinni bez problemu przejechać.
1/2toragościa napisał(a):
endriu68 napisał(a):Powodzenia i wiatru w żagle. Za rok i mój wielbłąd tam pogoni. Dlatego czekam na relację . Najbardziej mnie ciekawi odcinek przed Łebą - Słowiński P. N. jak go pokonacie i rozlokowanie jw. , które trzeba ominąć (gdzie tereny wojskowe są).Jeszcze raz powodzenia i dobrej pogody.

jak nie będzie strzelań OPL na poligonie to powinni bez problemu przejechać.

Zobaczymy, może plażą Big Grin relację na pewno zdamy Smile
Pozdrowienia z Łeby!!
Trzymajcie się Łby Wink
Stron: 1 2 3