Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 09.07. Nocny rajd do okoła Zalewu Zamborzyckiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jedzie ktoś jeszcze ?? Na razie naliczyłem 5 osób.
ja przyjade jak nie bedzie deszczuWink
ma być ładnie do końca dnia, więc śmiało
Ja odpadam, nagła sprawa mi wypadła... liczę na replay za tydzień
patkos kurcze jak patrzylem na ta lampke to sie boje o ciebie.napisz jak wrocicie Winkmasa meszek nad zalewem.gdyby byly ostrzejsze to wygladalbym jak durszlak Smile
Niech zaluje ten kto nie byl! Super sprawa opisze zaraz , a jechalem na tym zestawie lamp kto widzial ten wie ze warto zakupic.
http://www.allegro.pl/item673645009_ext ... zedaz.html
Michal napisał(a):Niech zaluje ten kto nie byl! Super sprawa opisze zaraz , a jechalem na tym zestawie lamp kto widzial ten wie ze warto zakupic.
A czym to jest zasilane i jak długo takie zasilanie pociąnie?
To tak. Stawiło sie 6 osob. Wyruszyliśmy w stronę ścieżki prowadzącej wokoło zalewu, po czym zboczyliśmy z niej do lasu. Trochę korzeni fakt było ale więcej błota . Gl jazda byla żółtym szlakiem. Powrót walem od strony zachodniej, z czego ostatnie 2 km gl mały wyścig kto pierwszy na tamie. Najmłodsi i nie pozorni zawodnicy dali rade, choć nie dałem się;d
Ogólnie udane spotkanie, wszyscy dojechali cali i zdrowi , wytrzasnięci . Jedna ofiara byla;d Na nasz widok jakis facet spanikował i sie przewrócił. Godzina wyjazdu byla troche jednak wczesna ponieważ w lesie nie bylo az tak ciemno. Rower mam caly w blocie, ale nie zaluje i czekam na replayBig Grin Zapraszamy tez innychSmile Kolko wyszlo mi 12 km z czego zrobiony byl maly skrót. Razem na dzis 34 km srednia 22.7.
Kolko wokoło zalewu takie pelne bez skrótów ma 14 km
Ciagnie 5 AA z przodu i 2 z tylu. Z czego tylu trzyma długo a przód trzeba sie zaopatrzyć w akumulatory. Średnio kolo 3 godzin ale to juz max żre dużo ale za to jest bardzo mocna.
Faktycznie, mój przedni Cateye nie dał rady, ale wiekszość drogi jechałem za Michałem i jego fajnym halogenem Smile. Kolejnym razem skombinuje coś mocniejszego na przód.
Stron: 1 2 3 4