Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Krówka Kfiatowa_wtorek_13.09_LKJ_godz.18
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Pewnie i ja będę.
halo ;-)
troszkę pojechałem z wami...
Później skręciłem w Zemborzycką. :->
Hej,
Ja już w domu, więc pozwolę sobie z lekka podsumować...
Ustawka na której praktycznie było wszystko... (zjazdy, dróżki polne, las, budowa ekspresówki jak i zachód słońca oraz piękny księżyc w pełni.
Nie zabrakło także błotka i lekkich wywrotek(siniak pewnie będzie Wink ), i zwierzyny leśnej.
Nie ma co się rozpisywać, trzeba iść na meczyk, jeszcze tylko dziękuje za ustawkę i podwózkę "pod same drzwi", ustawka jedna z najfajniejszych, choć nie wielkie mam doświadczenie Smile
No to wyszła nam całkiem fajna księżycowa krówka ;-) . Ale akcent krówkowy oczywiście był. W rezerwacie Wierzchowiska Wanda rozdzieliła krówki co prawda jeszcze ciągnące się, ale jak trochę poleżą będą akurat. A później było już tylko lepiej :-D tak jak napisał Grzegorz.
Parę zdjęć wrzucę jutro.
Te odgłosy lasu przy księżycu były bezcenne. :-D
Minąłem się z wami na ścieżce z zalewu.
Krówka dziś miała full wypas popas Smile
Była bowiem:
Krówka-spacerówka (jak ktoś nie załapał był taki moment przy wyjeździe spod LKJ ;-) )
Krówka-wyścigówka
Krówka-terenówka
Krówka-księżycówka
Krówka a'la Bob Budowniczy (tylko Bob już poszedł spać i Krówka buszowała po budowie sama - no i jak Jurek stwierdził byliśmy pierwsi na tej pętelce ;-))

Jurkowi dzięki za świetne gps'owanie i jak zwykle duuuuużo terenu...i kilka fajnych haseł ;-)

Wszystkim dziękuję za wspólne kręcenie i obietnica dla Krzyśka - następnym razem będzie kiełbasa...z krówki ;-)
dziękuję za słodkie krówkowe kręcenie przy blasku księżyca :-D do miłego
Dziękuję Wam wszystkim za rewelacyjną krówkową ustawkę, atrakcji było wyjątkowo dużo- od ciekawych zjazdów i podjazdów, do pohukiwań w lesie (kto wie, czy to nie były wilkołaki, w końcu pełnia w pełniWink). Do zobaczenia Smile
com w lesie po omacku w krzaki upadajac na zdrowiu babskim uszczerbku doznala to jutro
z rańsza okazać się moze.
A jako na prawdziwego cyklistę przystało ,do domu żem wróciła z ręcami w smole z napedu wysmarowana.

Zaś ,że z tej przejazdzki pożytku wiele,tak też na następne zjadę....

Dobrej ńocy

wszystkim rowerującym...

Dor ;-)
Przyznam, że to jedna z lepszych ustawek na których byłem. SUPER atmosfera, świetna trasówka i te odgłosy w lesie ..., już nie wspomnę o tych krówkach-przecudowne :-D Dzięki wszystkim za wspólną przejażdżkę.
Stron: 1 2 3