Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rohloff - do podziału?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
to ja się piszę na te 50ml

jak będzie więcej osób chętnych to wtedy na 100ml
Dobra w mordę i nożem, kto nie smaruje ten się zaciera, nie chce się zacierać, więc jak jest jeszcze trochę ml, to bym łyknął.
jak by znalazlo sie cos dla mnie, to poprosze, 50 lub 100 Wink
Ok zaktualizowałem, czy tak to może być? Bart nie napisałeś ile chcesz, jak chcesz 50 to 100 leci do gelos, a jak chcesz 100 to dla kolegi niżej zostanie 50.

Czyli rozumiem że już lista zamknięta, jeszcze takie pytanie, jakby ktoś chciał zamówić jeszcze coś z CR to śmiało, choć raczej do 500 zł nie dobijemy do darmowej przesyłki.

Na odbiór to moglibyśmy się umówić na jakąs ustawkę wspólnie? Smile Ew ja w centrum mieszkam. Tylko teraz w co to porozdzielać? Zobaczę co mam w laboratorium może coś znajdę, a jak nie to może pudełeczka na mocz po pare gr są w aptece? Ew stare po oliwce.
W co będziecie lać to już jak komu pasuje (może być nawet w 0,5l butelkę po mineralnej), ale ostatnim razem jak zamawialiśmy to Zwirek chyba strzykawką rozlewał i to jest dobry sposób żeby dokładnie podzielić. Na ustawce dokładnie i na spokojnie raczej tego nie zrobicie, więc pewnie będziesz niedługo miewał gości.
tak jak Grzesiek mówi, najlepiej strzykawką i zrobić to na spokojnie w domuSmile
pojemniczki na mocz nadają się do tego wyśmienicie Smile
i strzykawka żaneta Tongue
Oczywiście chodziło mi o pojemniczki na mocz jako docelowy pojemnik. Odmierzać tym nie chciałem Smile albo strzykawki albo pipeta bo i to mam Smile
terragady napisał(a):Ok zaktualizowałem, czy tak to może być? Bart nie napisałeś ile chcesz, jak chcesz 50 to 100 leci do gelos, a jak chcesz 100 to dla kolegi niżej zostanie 50.

Niech będzie 50-tka, tylko dobrze schłodzona :!:



Miejmy nadzieję, że doktorek-Żwirek, prawidłowo przeprowadzał doświadczenia i uzbiera się wymagane minimum.
Miejmy taka nadzieję Smile to ją w weekend zamawiam.
Stron: 1 2 3 4