Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.04.2012 Masa Krytyczna godz. 18.00 Plac Litewski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
To chyba rekord w ogóle całej historii masy :mrgreen:
Było zajefajnie, a szczególnie przejazd przez stare miasto Smile czasami pomysły nie planowane są najlepsze.
Dzięki za wspólne kręcenie.
Dzięki wszystkim, każdemu z osobna i ogółowi całej masy.
no ja nie wiem jak mowilem pierwszy raz bylem ogolnie swiezak jestem na forum hehe ;P ale mysle ze bede bral udzial w jakis takich rekreacyjnych wyjazdach Wink
I rowniez dziekuje Wink
było naprawdę spoko, stare miasto jak najbardziej trafione Wink
jedyne co mi się nie podobało to ten koleś co cały czas wydurniał się przed czołem. ale wiadomo, różni ludzie przyjeżdżają na masę.
Jak obiecałem, też się stawiłem. Tym bardziej miło, że mój pierwszy raz i od razu rekordzik ;D

Może na następną masę wyrobię się już ze swoim lansostrym 8-)
No było bardzo pozytywnie :-)

Z góry przepraszam osoby które znały trasę i wiedziały lepiej ode mnie jak jechać... Było śmiesznie :-D
Pomyliło mi się na Racławickich trzeba było w prawo a pojechałem prosto, sorry mój błąd. Za dużo dzisiaj na słońcu przebywałem i przyznaję się do błędu...

Ale mimo zmiany trasy wyszło według mnie bardzo pozytywnie i całkiem OK kiedy z Olkiem ustalaliśmy trasę na bieżąco :-)

Dobra MK, dobra.
Ja również po raz pierwszy się stawiłem :-D Dzięki wszystkim za wspólną jazdę.
Masa przepiękna tylko szkoda, że taka cicha ale fajno było dzięki Wszystkim i do następnej :mrgreen: oto fotki https://picasaweb.google.com/1058092033 ... directlink
Było bardzo przyjemnie. Muszę pochwalić pomysłodawcę za przejazd przez stare miasto Smile
Pozdro
Aga84 napisał(a):Masa przepiękna
O, dokładnie to! Big Grin Piękna masa, super trasa, super pogoda, nawet "Kumple w realu..." Wink W dodatku zupełnie niespodziewanie pobiliśmy rekordzik Smile Dzięki wszystkim za wspólną jazdę Smile

Aga84 napisał(a):szkoda, że taka cicha
Bez przesady. Dzwonek krzycham wymiatał, takie dźwięki powinny być na masie, zamiast tych syren Wink

PS. Józek... Wink

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Stron: 1 2 3 4 5