Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 28.04 godz. 11:00 LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wybieram się w stronę Zawieprzyc.
Tempo spokojne, dystans z 80 km w zależności od samopoczucia.
Brak wpisów nie czekam.
Na tę godzinę nie dam rady, ale jak byś tak przełożył o godzinkę, to byłaby szansa, że się wyrobię.
Będzie ciężko. Jedzie ze mną jeszcze jedna osoba. Postaram się rano dać znać o której startujemy.
Ok, czekam na info w takim razie. Spróbuję jakby co na 11.00
ustawka przesunięta na godz. 11
Dzięki Smile
Wróciłem i prawie padłem Confusedhock:
Trasa bardzo fajna, dużo terenu i wiatr, prawie zawsze w gębę Undecided . Ale generalnie fajnie było. Dzięki Panowie za wspólną jazdę.
W międzyczasie było trochę awarii... najpierw jeden Pan pod LKJ-em tak depnął, że zerwał łańcuch, potem Sławek też depnął i też urwał :-D
Trasa + fotki
Do następnego, prawdopodobnie jutro... jak się po dzisiejszym podniosę ;-)
Dziękuje i ja. Trasa dzięki nawigacji Mariusza i Pawła była Super.
Do kolejnej ustawki.
Dzięki wielkie za wycieczkę, ale przede wszystkim za szybką i skuteczną naprawę. Nie dość, że zerwałem (pierwszy raz w życiu) łańcuch to zrobiłem to w sposób, który rozregulował przednią przerzutkę. Trasa wielce sympatyczna jednak jak na moje wkręcanie się w sezon ciężka, głównie za sprawą wiatru ale też kilku odcinków na których moje opony nie dawały rady. Co by dużo się nie usprawiedliwiać muszę przyznać, że noga nie dawała. Umierałem przynajmniej ze trzy razy. Jeszcze raz wielkie dzięki.
Pozdrawiam
Sławek
Dzięki Panowie za wspólne kręcenie Smile
Stron: 1 2