Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kupię osłonę zębatek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, do swojego Hanseatica zakupiłem ostatnio nowy suport wraz z korbami i zębatkami lecz na zębatkach niema osłony. Jako, że osłona jest praktyczna i estetyczna, więc poszukuję stalowej chromowanej osłony na zębatkę 52 zęby na 6 śrub w dobrym stanie i rozsądnej cenie.

Mam nadzieję, że miłośnikom przerabiania rowerów na ostre koła zbywa tego trochę, więc jeśli ktoś posiada takie coś, to bardzo proszę o kontakt (wypowiedź w tym temacie lub PW).

Z góry dzięki
Jeżeli nikt z forumowiczów nie poratuje to proponuję popytac u serwisantów takich jak:
M. Tuora, p. Karoń, Paweł Kulpa. Ewentualnie polukaj w sklepach rowerowych na Placu Zamkowym czy hurtowniach rowerowych- takie graty tam bywają i kosztują mało. Dwa lata temu na Placu Zamkowym kupiłem nówkę sztukę korbę na klin made by romet- oryginalna, pomimo, że tego nie robią już od dawna :-D więc istnieje szansa.
Dzięki za sugestię, tak czy siak czeka mnie wizyta na podzamczu celem zakupu kilku drobiazgów, więc zapytam też o to.
Na podzamczu nie mają. Ogłoszenie wciąż aktualne.
Jest lipa, nigdzie w żadnym sklepie tego nie mają...

Więc jeśli komuś zbywa, to byłbym bardzo wdzięczny.