Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lekarz - ortopeda w Lublinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Najlepiej usiąść z wyprostowanymi nogami, plecy oparte o ścianę, pod ćwiczone kolano podłożyć zwinięty w rulon ręcznik. Ćw. 1- ściąganie stopy 'na siebie'. Ćw. 2- wciskanie okolicy podkolanowej w ręcznik, stopa też na siebie. Ćw. 3- stopa na siebie, unosisz nogę nieznacznie do góry prostą w kolanie, robisz ruch na zewnątrz, wracasz, kładziesz na ręczniku. Ćw. 4- kładziesz się na boku, ćwiczone kolano na górze. Nogę unosisz, stopa na siebie, ruch do tyłu, wracasz, opuszczasz. Ćw. 5- zmieniasz bok, na którym leżysz. Noga ćwiczona na dole. Górna noga ugięta w kolanie i biodrze, położona na podłodze przed ćwiczoną. Stopa na siebie, i unosisz tę ćwiczoną nogę prostą w kolanie do góry. Jeśli coś niejasno napisałam, pytaj.Smile
Wielkie dzięki Smile Raczej wszystko zrozumiałem, rozumiem że "stopa na siebie" oznacza żeby ją tak podciągać do góry, wzdłuż nóg?
Dokładnie, jeśli chcesz być pewny na więcej niż 100%, sprawdź w googlach termin 'wyprost' albo 'zgięcie grzbietowe' stopy Smile Cieszę się, że mogłam pomóc.Smile
Dobra to jeszcze chwilkę pozawracam głowę.
Mam skierowanie na rezonans magnetyczny CITO - parę miejsc obdzwoniłem i miejsc na ten rok już nie ma. Czy macie może jakieś info gdzie można by było coś takiego zrobić w znośnym terminie?
Cito oznacza natychmiast, więc powinieneś być przyjęty bez czekania. Jednak wszyscy wiemy, jak wygląda polska służba zdrowia, szczególnie pod koniec roku...
w SPS1 mam przynieść skierowanie i mają zobaczyć ale wątpię że mogę się cudów spodziewać.

felek

Najlepszy rezonans w Lbn mają teraz na Abramowickiej, ale niestety też są duże kolejki, sam czekałem 3 miechy, więc trzeba się raczej uzbroić w cierpliwość.
Tam w szpitalu neuropsychiatrycznym? No dostałem info tylko że w tym roku już nie ma i się pani rozłączyła Smile Ogólnie nie ciekawie jest coś załatwić a przez telefon to już w ogóle. Może się tam przejadę i zapiszę, choć jak jeszcze kontraktu nie podpisali z NFZ to i zapisywać pewnie nie chcą.

felek

Tak, tam. Rezonans robiłem przez NFZ
Stron: 1 2 3 4