Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 15/06/2012 ROSK BDAY BASH @ BROWAR PERŁA - LUBLIN
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
15/06/2012 ROSK BDAY BASH @ BROWAR PERŁA – Lublin, Ul. Bernardyńska 15

BROWAR PERŁA OD ŚRODKA

[Obrazek: uA9VH.jpg]

DONNELL KNOX / SONIC MIND RECORDS / DETROIT / USA – LIVE ACT!

WANYA SIMONEE / NITODRUM RECORDS / HOUSERADIO.PL / ŁÓDŹ

RUFF T / SONIC MIND RECORDS / WARSZAWA

KOBE / WARSAW MECHANIZM / WARSZAWA

DIRTYSOUNDS / PHATT SOUNDS / HOUSERADIO.PL / WROCŁAW & LUBLIN

MYHELL / 100TONSOUND.PL / KRAKÓW

EMSON / LUBLIN

ROSK / 100TONSOUND.PL / LUBLIN

+ GUESTS

START 20:00
WJAZD : 10 PLN / LISTA FACEBOOK DO 23:00 – 5 PLN
MUZYKA : DEEP , HOUSE , TECH HOUSE

******

DONNELL KNOX / SONIC MIND RECORDS / DETROIT / USA
[Obrazek: donek.jpg]
Donell Knox jest prawdziwą legendą muzyki Detroit Techno.Od początku swojej twórczości jest blisko związany z Jayem Denhamem – cenioną i uznaną postacią światowego techno. Granie muzyki elektronicznej rozpoczął w wieku 16 lat. W czasach swojej młodości wystąpił u boku największych światowych sław muzyki elektronicznej z Chicago i Detroit. Pierwsza płyta jego autorstwa ukazała się w 1994 roku, dalsze produkcje ukazywały się nakładem legendarnych już labeli Black Nation Records, Mechanism Industries Records czy też własnego wydawnictwa Sonic Mind Records. Wydaje także pod pseudonimami Spirit Man (razem z Fanonem Flowersem) czy też Last Generation
(z Jayem Denhamem i Fanonem Flowersem).Przełomem w jego karierze okazał się być rok 1996, kiedy to pierwszy raz przyleciał na tournee do Europy, wtedy jego kariera nabrała tempa.
Do tej pory zdążył zaprezentować swoje nieprzeciętne djskie umiejętności w takich krajach jak: USA, UK, Francja, Niemcy, Czechy, Polska, Szwajcaria, Litwa, Belgia, Holandia, Singapur, Japonia.
Na swoim koncie ma kilkadziesiąt wydanych utworów. Jego produkcje w swoich setachgrają m.in.: Jeff Mills i Carl Cox. Obecnie pracuje nad nowym materiałem, który niebawem ujrzy światło dzienne.
Projekt LSP będzie idealnym sposobem na promocję świeżego materiału tym bardziej, że prawdopodobnie album wydany zostanie w Polsce nakładem wytwórni SONIC MIND RECORDS.


WANYA SIMONEE / NITODRUM RECORDS / HOUSERADIO.PL / ŁÓDŹ
[Obrazek: wania.jpg]
Łódzki DJ i producent. Zafascynowany brzmieniem muzyki elektronicznej, postanowił spróbować swych sił za deckami, co zaowocowało niezapomnianą przygodą w świecie, gdzie DJ jest Bogiem, a Jego muzyka jedynym zbawieniem. Pierwsze kroki postawil w 1998 roku w slynnej Marina Atlantide na poludniowym wybrzezu francuskiej riwiery w Port Barcares. Jego umiejetność zjednywania sobie publiki i powoli wyłaniający sie talent, zostaly wkrótce docenione. Przez kolejne lata zapraszano go czesto do klubów w Hiszpanii i we Francji. I choc zagraniczne kluby zdecydowanie bardziej kusily swoja egzotyka, nie zrezygnowal jednak z mozliwosci grania w Polsce. Wówczas Jego muzyczne preferencje oscylowaly wokól cieplych, plynacych i pelnych pozytywnej energii dzwieków muzyki trance. W 2003 roku wraz z ekipa Tranceaddict wystapil na Love Parade w Berlinie, gdzie po raz kolejny zaserwowana przez tego mlodego czlowieka o wielkim sercu porcja rozmaitych dźwięków zahipnotyzowala publike.Ten sam rok zaowocowal takze goscinnym setem w takich klubach jak Cafe del Mar oraz Privilege na Ibizie. Rok 2004 przyniósł mu rezydenture w rodzimych klubach: Soda & Vinyl Bar w Lodzi. Dopiero tu w pelni zrozumial i nauczyl sie jak poruszyc mniejsza, ale bardziej zywiolowa i spontaniczna publike. Równiez w Lodzi odkryl urok cieplych brzmien house'owych, energetyzujacych progresywnych dzwieków oraz polamanych bitów.
Równiez w 2004 roku mial okazje zagrac w slynnym klubie Casino w Berlinie obok samego Paula van Dyka i Nicka Warrena. W 2005 roku nawiazal wspólprace z innymi klubami w Lodzi
miedzy innymi z Logo, Palace i Music Bar. W ciagu kilku kolejnych miesiecy wygrywa konkurs Big DJ Star na najlepszego DJ'a organizowany przez Big Star Jeans oraz Arip Media.
Obecnie nadal grywa w lódzkich klubach takich jak Soda, Coffees & Toffees, Rezydencja, Oiom, ale równiez mozna go usłyszeć w klubach w calej Polsce. W 2006 zostaje master jury w 3 edycji turnieju dj`skiego Big Dj Star , a takze prowadzi wlasna audycje radiowa Synestezya Music w radiu Revolusic. Od 2008 roku wspoltworzy kolektyw Purebeat.org wraz z dj`ami Brujo, Coby Laren, Markus Frost, DTR i Luk@ a także regularnie wraz z nimi udzielał sie na antenie Audio Support Radio (http://www.asradio.pl). Dodatkowo od stycznia 2012 prowadzi regularnie comiesięczną audycję Future House na antenie Houseradio.pl Doswiadczenia zebrane zarówno w Polsce jak i za granicami kraju oraz mozliwosc grania u boku wielu doskonalych artystów sceny klubowej (Paul van Dyk, Leama, Nick Warren, Moguai,
Dr.Motte, Danny Graham, Montero, Tobias Manou, Lady Ln, Mickey Finn, Swan-E, Tom Hustler, InsaneMan, Angelo Mike, Mat G, Eddie D, Shimek, G-sound, Glasse, Hywel, Fresh, Easy, Simon S, Poziom X, Tenessee , Nobis , Dudson ) pozwolily mu na wyksztalcenie wlasnego oraz niepowtarzalnego stylu. Swoje sety stara sie wzobagac opierajac sie o najnowsze techniologie dj`ingu laczac stara szkole (gramofony) z cyfrowymi rozwiazaniami (Native Instruments Traktor Scratch, Ableton Live , samplery , efektory itp) przez co jego wystepy to energetyzujaca mieszanka gatunków muzycznych i bogato zróznicowanych dzwieków, które razem tworza spójna calosc, kazdorazowo zaskakujac publike czyms nowym. To po prostu polaczenie najlepszych klubowych skladników nie pozwalajacych ustac w miejscu. Od minimal tech house`u az po tribalowo progresywne produkcje.


Dyskografia:

2008 - Oldschool - Skylark Rec.
2009 - Progressya EP - Pure Trax Rec.
2010 - Atlantis - Fractured Beats Rec.
2011 - Markus Frost - Dark Carnival (Wanya Simonee remix) - Nitodrum Rec.
2012 - Suntoucher - Fractured Beats Rec. (unreleased yet)
2012 - Sunset Over Boat City EP - Nitodrum Rec.
2012 - Reedd - Into The Clouds (Wanya Simonee remix) - Nitodrum Rec. (unreleased yet)
2012 - Siasia & Oscar Burnside - Who Is 67 (Wanya Simonee remix) - Nitodrum Rec. (unreleased yet)


KOBE / WARSAW MECHANIZM / WARSZAWA
[Obrazek: kobe1.jpg]
Gra od 2001 roku. Pierwsze kroki stawiał podczas swojego pobytu za granicą wraz z drum'n'bassową grupą "Jungle Militia". Początkowa zajawka na D'n'B szybko przerodziła się w fascynację muzyką techno, choć nigdy nie przestał mieszać łamanych bitów w swoich setach. Po powrocie do Polski czynnie uczestniczył w działaniach agencji Bass Release organizując imprezy w stolicy i jej okolicach by finalnie w 2005 roku zainicjować powstanie formacji Hyper dj's. Od 2004 roku współtworzy Project Unicron gdzie wraz z Insectem z Hyper dj’s na 4 gramofonach miksują szybkie i stricte mechaniczne techno. Jest znany z perfekcjonizmu w dziedzinie jakości dźwięku. Za każdym razem, gdy gra, stara się wycisnąć maksimum możliwości z sound systemu nie przekraczając jednak granicy przyjemności ze słuchania. Przez wiele lat najbardziej skoncentrowany był na techno jednak coraz częśćiej można go usłyszeć grającego breakbeat, progressive, trance a nawet funkujące wręcz housowe brzmienia. Cechą charakterystyczną dla jego stylu są mocno parkietowe kawałki podbite solidną dawką bassu. Sam mówi, że nie lubi pykania z głośników….


RUFF.T / SONIC MINDS RECORDS / WARSZAWA
[Obrazek: ruff.jpg]
Miksowaniem czarnych płyt zajmuje się od ponad 9 lat. Nas scenie od 8, od czasu
debiutu w 2003 roku. Od początku kierunkiem w jakim podąża jest techno, chociaż
okazjonalnie można usłyszeć go w nieco lżejszym wydaniu - na pograniczu deep-
-tech-house. Ośmioletni staż djski sprawia iż muzyka jaka serwuje jest prawdziwa mieszanką i wypadkową wpływów i stylów z jakimi zetknął się przez całą swoja przygodę z muzyką. Nadal jednak szuka inspiracji i nowych brzmień i obecnie podąża w kierunku głębokiego, zbasowanego minimal techno oraz szeroko pojętego new school techno. Sety zazwyczaj buduje w przedziale 125 bpm do 135 bpm. Oczywiście nadal pozostał lojalny cięższej odmianie techno, jednak taką muzykę grywa rzadziej. Dobra znajomość i obycie ze sprzętem oraz doświadczenie sprawia iż styl miksowania kawałków za każdym razem jest czymś innym i nowym dla odbiorców jak i dla niego samego. Dj-ing i organizacja imprez, w jaką jest mocno zaangażowany, jest dla niego sposobem na życie, pasją oraz ulubionym zajęciem. Do tej pory grał w niemal wszystkich stołecznych klubach, ze wszystkimi znaczącymi zawodnikami warszawskiej sceny jak i wieloma cenionymi artystami zza granicy. Zwiedził też większość Polskich miast w których miał przyjemność grać.
Część kolektywu dj-skiego HYPERDJS oraz duetu DIGITAL MILITIA , niegdyś rezydent klubu Przestrzenń Graffenberga, organizator cyklu Zero Gravity, Melanżu Ostatecznego i Melanżu Ostatecznego – Melanż Calling oraz grubo ponad setki eventów w stołecznych klubach. Obecnie współtwórca projektu LSP-music,
http://www.facebook.com/Ruff.T


DIRTYSOUNDS / PHATT SOUNDS / HOUSERADIO.PL / WROCŁAW & LUBLIN
[Obrazek: dirty.jpg]
Duet Dj’ów działający od ponad trzech lat. Występowali niemalże we wszystkich liczących się klubach w Polsce. Gościli między innymi w: Warszawie (Luzztro), Poznaniu (SQ), Wrocławiu (Forma, Das Lokal, Krakowska 180), Łódź (nieistniejący już OIOM, Rezydencja) Sopocie, a przede wszystkim w ich rodzinnych rejonach czyli w Lublinie i na Lubelszczyźnie gdzie serwowali dźwięki w praktycznie wszystkich istniejących (i już zamkniętych) imprezowych miejscach. Od stycznia 2011 roku w Houseradio.pl prowadzą audycje „Dirtysounds Sessions”. Pod tą nazwą organizują również własne imprezy (wcześniej „We Love Deep”). Wspierają lubelski projekt „Audio Connection” oraz kolektyw „Pestilence Logo”. W swoich setach serwują wyszukane brzmienia Deep, Tech House, jednak często sięgają po utwory o bardziej tribalowym brzmieniu. Ich sety były grane m.in. w Proton Radio w audycji Unikat Show, w berlińskim radiu Sweet Lounge, a także jako podcast dla Kluboterapii, który zdobył pierwsze miejsce jako klubomix 2011 Roku


http://www.mixcloud.com/dirtysounds
http://www.myspace.com/dirtysoundspl
http://www.facebook.com/dirtysounds
http://www.phatt.pl


zapraszam Smile