Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kto ma ochotę na pokręcenie dziś w nocy godz. 21:15?!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
CześćSmile
mam ochotę pojeździć po mieście w nocy. Czysto rekreacyjnie, dodam nawet, że bardziej nastawiam się na fajne pogawędki niż na ilość km. Przyjadę składakiem i zapraszam wszystkich a szczególnie osoby z podobnymi rowerami. Miejsce ustawki to pomnik koziołka na Krakowskim 21:15 Do zobaczeniaSmile
Chętnie się zjawię, o ile rower górski nie będzie designowo za bardzo odstawał Wink Do zobaczenia! :-D
nie chodzi o wygląd a o spędzenie czasu na rowerachSmile zapraszamSmile
szkoda, że dopiero teraz tu zajrzałem :/
mblbn napisał(a):szkoda, że dopiero teraz tu zajrzałem :/
Szkoda, szkoda bo razem z Ewą zjechaliśmy spory kawałem miasta umilając sobie czas rozmowami na wszelkie tematy za co dziękujeSmile
Do NastępnegoSmile
Pewnie że szkoda, że Cię nie było. Słuchajcie, następnym razem, kiedy Marcin będzie coś organizował, wyruszajcie w ciemno, dosłownie i w przenośni, bo warto :-D Dzięki za wspólne kręcenie! Smile
tylko proszę o odezwę wcześniej, najlepiej dzień przed a nie 2h :mrgreen:
Pełem spontan ta ustawka - chetnie bym sie wybrał lecz zbyt późno sie dowiedziałem. Jesli bedzie nastepna nocna ustawka miejska to przydało by sie jakies wczesniejsze najlepiej kilkudniowe wyprzedzenie z info. Z pewnoscią znajdzie sie wiecej chetnych na wspólne krecenie po miescie w nocy.
slonko_k napisał(a):Pewnie że szkoda, że Cię nie było. Słuchajcie, następnym razem, kiedy Marcin będzie coś organizował, wyruszajcie w ciemno, dosłownie i w przenośni, bo warto :-D Dzięki za wspólne kręcenie! Smile
To bardzo miłe z Twojej strony dziękuje.
Postaram się następnym razem zastosować do Waszej prośby i wrzucić info przynajmniej dzień wcześniej ale z drugiej strony spontany mają to COŚ w sobieWink