Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Zakup MP3 na rower
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
truskafka napisał(a):...dopóki nie zgubiłam go gdzieś na praktykach...

a ja od niedawna jeżdżę z mp3 muvo T100, którego znalazłem :roll:
heheh jeden zgubi drugi znajdzie Tongue ...
Sony to za droga firma jak dla mnie.
Poszukałem poszperałem i na dzień dzisiejszy to bym kupił Vedia A10
http://www.vedia.pl/142,,,news.php
Confusedhock: fajna ta vedia ... trzeba się nad nią poważnie zastanowić, odtwarza tyle formatów że to można powiedzieć taka mała rewolucja Big Grin
Może Sandisk clip lub fuze? Sam mam Sandiska, ale ostatnio używam komórki - sony ericsson C902. Jakość dźwięku z jednego i z drugiego zadowalająca, a nawet dobra.
Seb napisał(a):gello1, ja już mam telefon nie potrzeba mi drugiego hehe pytam się o MP3 :mrgreen:
ale widać zaufałeś złej marce Sony Ericsony maja baterie litowo-polimerowe i graja bardzo dlugo napewno w dzien go nie rozladujesz bo bateria to skala. Swego czasu używalem telefonu z głosnikami MPS-70 i telefon gral 9h i baterii zostawalo i tak 2 miesiace dzien w dzien a bateri nic do tej pory jak trzymala tak trzyma a dzwiek na sluchawkach cud miod oczywiscie minimum to sluchawki hpm-70 ja posiadam HGE-100 z GPS pilotem i sluchawkami hpm70.CUD MÓD :-) :-) :-) :-)
gello1, no telefonu nie kupowałem z myślą o słuchaniu muzyki i szczerze mam zaufanie tylko do nokii... SE na pewno bym nie wziął, bo po prostu nie uznaję tej firmy i ich telefonów.
Póki co to nokia na razie wystarcza ale już widać na niej ślady rowerowych wycieczek, rysy itp...
Tak więc dalej jestem otwarty na propozycje

Sandisk Fuze 2GB pomyśle
Sandisk Clip 4GB ciekawa propozycja
Vedia A10 4GB dla mnie jakoś ładniej wygląda.
Muszę je na żywo zobaczyć i wtedy ocenię co jest przyjemniejsze dla oka i ucha.
Dzięki Hiyo za przykłady
no jeśli chodzi o telefony SE to te modele z bateriami litowo- polimerowymi (one były krótko, teraz większość i tak ma litowo-jonowe) są nie do zajechania, mój se w200i ma równo dwa lata i ani problemów z telefonem nie miałam a z baterią to już w ogóle, 9-10 g słuchania non stop czy słuchawki czy głośniki.
Seb, posłuchaj rady starszego kolegi i pomyśl o Creative ZEN.
Świetna mp3, a raczej mp4, duży wyświetlacz, bardzo dobra jakość dźwięku,a to jest przecież najważniejsze.
Aparat fotograficzny służy do strzelania fotek, przy okazji można nagrać film, tak samo jest z telefonem służy do gadania, smsów, przy okazji można słuchać muzyki, ale to nigdy nie będzie to samo co MP3!
Pojemności są różne, od 2GB do nieskończoności, bo w mp3 znajduje się slot na karty SD i co ważne po podłączeniu do kompa pojawia się jako dysk wymienny, więc operacje z plikami i odbywają się na zasadzie: kopiuj-wklej.
Jedyne do czego można się przyczepić, o ile można uznać to za minus, to gabaryty bo nie jest to malutki odtwarzacz, ale tylko dlatego że ma duży wyświetlacz na którym można "przy okazji" pooglądać zdjęcia lub filmy.
Cena ok.200pln
Naprawdę polecam, spoko odtwarzacz.
Na dzień dzisiejszy zostaje wykluczony Sandisk ze względu na krótszy niż inne odtwarzacze czas działania ;-) T200 tak samo
Zostaje na polu walki Creative ZEN i Vedia A10 wybieram się do sklepów aby poszukać tych modeli i pobawić się nimi lub ewentualnie obejrzeć.
Dzięki za odpowiedzi wkrótce coś sobie kupię :-)
Stron: 1 2 3 4