Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Czerwony szlak z miejscowości Szerokie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Wracając dzisiaj z Radawca na rowerze w miejscowości Szerokie zobaczyłam oznakowanie czerwonego szlaku rowerowego, które odbijało w prawo. Dokąd prowadzi ten szlak? Smile Pytam, bo chwilowo nie mam żadnej mapki szlaków rowerowych w okolicach Lublina i chyba zbyt szybko się jej nie dorobię, a mam chętkę się tamtędy przejechać jeszcze przed wyjazdem pod Augustów Wink Tylko lubię wiedzieć gdzie jadę, żeby mieć mniej więcej pojęcie którędy potem do domu jak się zgubię Wink

radzik

albo pod skansen, albo do kazimierza :mrgreen: zalezy z której strony patrzeć :mrgreen:

sugerując się jednak treścią, piszesz że wracałaś z Radawca, więc szlak prowadzi do skansenuBig Grin
To napisz jak będziesz jechać, a zobaczysz ilu chętnych będzie się chciało zabrać :-P

radzik

Jurek S napisał(a):To napisz jak będziesz jechać, a zobaczysz ilu chętnych będzie się chciało zabrać :-P

pierwszy! :mrgreen:

nigdy tą trasą nie jechałem, więc z chęcią się wybiorę :!:
mraugorzata napisał(a):Witam!
Wracając dzisiaj z Radawca na rowerze w miejscowości Szerokie zobaczyłam oznakowanie czerwonego szlaku rowerowego, które odbijało w prawo. Dokąd prowadzi ten szlak? Smile
hej! :-) Nie tylko Ty masz ten problem.
UMarszałkowski zmienił w kilku miejscach przebieg szlaku Lublin- Nałęczów- Kazimierz D.
Niestety, oznakowanie nadal jest partyzanckie (niezgodne z przepisami, zdrowym rozsądkiem, dobrymi praktykami), a dodatkowo w internecie, pomimo upływu kilku ładnych miesięcy (!) (sezon!) nadal nie ma właściwego przebiegu szlaku:
http://www.szlakirowerowe.lubelskie.pl/ ... ?pname=275
Z problemem zetknąłem się, gdy jesienią odnawiałem szlak po Gminie Konopnica. Nagle ni z tego ni z owego dołącza do niego szlak czerwony i gdzieś nagle znika. Powstały nowe węzły szlaków, ale drogowskazów nie uświadczysz. Partyzantka, prowizorka, nieprofesjonalizm.

Zapytałem (poczta elektroniczną) UMarszałkowski o nowy przebieg. Ku memu miłemu zaskoczeniu, po kilku dniach oddzwoniono. Poprosiłem o mapę. "Wyślemy" usłyszałem. I po kilku dniach miałem mapę. Ale jaką! Spodziewałem się jakiejś odbitki mapy z projektu, a tu pięknie wydana nowa wersja. Czemu jej na stronie nie ma???

Na stronie o szlaku rowerowym Gminy Konopnica znajdują się zaktualizowane jego schematy, na których jest również nowy, aktualny przebieg szlaku czerwonego; oczywiście jedynie w obrębie Gm. Konopnica.