Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 30.09.2012, godzina: 9:30, Skansen - Jesienny Nałęczów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A nie dałoby rady przełożyć wyjazd na wcześniejszą godzinę, np. 8:30? Myślę, że z 5h trzeba minimalnie liczyć. Rano i tak mało co da się zrobić, a jak byśmy wyjechali wcześniej to i jeszcze trochę dnia by zostało.
Jakby wyjazd był w sobotę, to może udałoby mi się brata wyciągnąć :-D
Ale to wszystko zależy od pogody ;-)
Weźmy pod uwagę, że nie wszyscy mają blisko na miejsce ustawki , jestem za podtrzymaniem godziny z tematu
Godzina raczej zostaje. Okej dam znać przed masą Smile
Godzina 8.30 to dla niektórych w sobotę byłaby zaporowa :-D .

Jakub, jak w piątek ok południa prognozy na sobotę się potwierdzą to zmień datę w ustawce.
Byłoby szkoda,szykowałem się na niedzielę , a w sobotę nie mogę.
W razie czego w niedzielę może być powtórka jakaś ;-)

ale, ale- poczekajmy do jutra i zobaczymy co organizator ustali i wtedy najwyżej będziemy się martwić :-)
Ja też na niedzielę chętnie.Dawno nie widziałem starych znajomych.Nowi też mile widziani. :mrgreen:
Dla mnie też niedziela byłaby wygodniejsza tylko cóż kiedy prognozy niekorzystne. Tak czy inaczej czy sobota czy niedziela jadę. Ciągle ze wskazaniem na sobotę (prognozy)
Jeżeli zdążę się podleczyć a pogoda będzie korzystna to też z ogromną chęcią i przyjemnością sie wybiorę z Wami ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11