Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: nowy asflat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej wszystkim :mrgreen:
mam nadzieję,że nikt tego odcinka wcześniej nie opisywał.
W Konopnicy /jak tylko kończy się las / można skręcić od razu w prawo,chociaż skręt nie jest zachęcający i jechać cały czas wzdłuż głownej drogi L-n-Rzeszów, po przejechaniu niespełna 1 km zaczyna odcinek,gdzie położono nowy asfalt i można dojechać do skrzyżowania w Tereszynie/jak dobrze pamiętam/ - całość ma ok. 3-3,5 km i jest dobrą alternatywą jako "łącznik" miedzy trasami Lublin - Rzeszów oraz Lublin - Bełżyce.
Pozdrawiam
Mariusz
Mariusz, dawno z nami nie jeździłeś :-D . Jeżeli dobrze zrozumiałem, to często z tego odcinka drogi korzystamy.
rzeczywiście wylali tam nowy asfalt a właściwie to połączyli dwa odcinki, droga niestety jest wąska - 2 samochody na styk, w dodatku na nowym odcinku łączącym obie drogi na szosie wysypane jest dużo żwiru (długość jakieś 500 metrów). ostatnio często tamtędy jeżdżę, trochę się poprawiło gdyż jest cienki pasek około 30 cm na którym drobny żwir lub inny przemiał nie jest wysypany. miejmy nadzieje że po zimie nie przybędzie dziur a żwirek zostanie usunięty.

Ten kawałek dobrze jest przejechać jadąc od strony Tereszyna gdyż jest lekko z górki i można rozpędzić się do prędkości większej niż sławne tempo Jurkowe :-P tj do 40 km/h

często tamtędy jeżdżę (od strony Tereszyna) ulica kończy się skrzyżowaniem z al. Kraśnickimi, jednakże kilkanaście metrów w stronę kraśnik jest boczna droga prowadząca w stronę Zemborzyc. jadąc dalej jest kilka górek ale przeważają zjazdy (w stronę Zemborzyc)