Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 1.12, 10.00, Lotniczy Rajd Rowerowy, Siedziba Radia Lublin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ciekawi mnie, jakie tempo narzuca Radio Lublin - w temacie formy pamiętam tyle, że zaczyna się na 'f'. Jestem na tak, o ile nie będzie padało Smile
Radio Lublin chyba z reguły jeździ spokojnie, prawdziwie rekreacyjnie. tak słyszałem, choć z nimi nie jeżdżę Wink także i bez formy dasz radę. to w odpowiedzi na powyższy post.

natomiast w temacie dojazdu i dostępnych opcji, to ... pod kątem tempa pasowałoby mi RL, natomiast pod kątem czasu odjazdu opcja stokrotkowa, ale będziecie pewnie jechać za szybko.

chyba pojedziemy z Anią sami, może nawet jeszcze wcześniej.

BTW. polecam wziąć ze sobą zapięcia do rowerów. bo chyba nie ma pewności, że będzie gdzie zostawić rowery pod opieką. a do terminala raczej z rowerami nie wpuszczą. fajnie byłoby, gdyby można było sobie pojeździć rowerem po pasie Smile
MindEx napisał(a):można było sobie pojeździć rowerem po pasie
niechcący się wtrącę: Pan Piotr W. mówił ,że BĘDZIE PRZEJAZD PASEM STARTOWYM(rowerami)- żal ,ze nie pojadę , a jeszcze większy ,że kapitan Mariox tam będzie (spytajcie Go , która godzina na jego pożółkłym zegarku)
MindEx napisał(a):ale będziecie pewnie jechać za szybko
Ostatnio tę samą trasę (c.a. 10 km) pokonaliśmy we trzech w pół godziny Wink
endriu68 napisał(a):spytajcie Go , która godzina na jego pożółkłym zegarku
Chciałbyś mieć taki :-P
Mariusz, planujecie dojazd bezpośrednio na lotnisko czy dojazd do fontanny i stamtąd razem z Alfą na lotnisko? Ja byłbym za tą drugą opcją.
Słonko, jedź z nami. Jeżeli pojedziemy do Świdnika pod fontannę to nieco ponad 9km, a więc lajtowe tempo.
Jurek S napisał(a):Ja byłbym za tą drugą opcją.
I to właśnie mamy na myśli. Spokojnie doturlamy się (moją trasą :mrgreenSmile przed 10.00 do fontanny. Boguś już na FB napisał, że start o 10.05. Stamtąd dopiero na Lotnisko.
mariox napisał(a):(...) Spokojnie doturlamy się (moją trasą :mrgreenSmile przed 10.00 do fontanny. (...)

No ciekawe czy mnie zaskoczysz :-D Ja jestem otwarty na takie nowości.
Jurek S napisał(a):No ciekawe czy mnie zaskoczysz Ja jestem otwarty na takie nowości.
Ciebie nie ma szans zaskoczyć ;-). Tak tam, malutka modyfikacja ;-)
Jurek S napisał(a):Słonko, jedź z nami. Jeżeli pojedziemy do Świdnika pod fontannę to nieco ponad 9km, a więc lajtowe tempo.
Dziękuję za zaproszenie, nie będę jednak spowalniać Wam tempa, pojadę z bardziej lajtowym RL, zresztą mam o połowę bliżej na Obrońców Pokoju niż na Krańcową, a rano każde pół godziny snu się liczy :->
Pogoda nie taka zła ... więc jedziemy :-D
Stron: 1 2 3 4