Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: "Trzy Lasy" - okolice lublina, 65 km
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Bardzo przyjemna trasa prowadząca głównie drogami polnymi i leśnymi. Pomiędzy nimi łączniki drogami publicznymi rzadko uczęszczanymi i ścieżką rowerową nad zalewem. Trasę określam jako łatwą, dla rowerów MTB i trekkingowych. Długość mojego przejazdu to ponad 65 km i nie co ponad 3h. Track TUTAJ
Niektórzy znają :-D . Można nie jechać (mówię o zgodnym z ruchem zegara kierunkiem jazdy) na Wierzchowiska tylko na skraju lasu skręcić na południe. Bardzo fajna droga wzdłuż lasu, do końca, a później na wschód, żeby dobić do Twojej trasy. Ale w takiej kombinacji jak pokazałeś jeszcze nie jechałem. Zaproponuj kiedyś ustawkę i poprowadź.
W długi weekend trochę ją zmodyfikuję i przejadę. Początek Stokrotka - Felin, koniec - LKJ Wtedy zaproponuję ustawkę. Jurku masz może trasę w kierunku Gorzkowa? Mam chęć trochę po-eksplorować ten teren.
Powiem szczerze, że nigdy nie było mi po drodze. Ale jako dojazd proponowałbym, co prawda szosa, ale piękne okolice i minimalny ruch, przez Chmiele, Krzczonów, Żółkiewkę. A powrót na Częstoborowice, Wygnanowice, Borkowszczyznę itd. Ale to trochę wyjdzie.
Z Kawęczyna uderzyłbym bezpośrednio na Borkowszczyznę i do kolejnego lasu ;-) (albo nawet zrobić takie kółko Kawęczyn-(w kierunku na Borkowszczyznę)odbicie na Stefanówkę-przejechanie przez tamtejszy las-powrót na Borkowszczyznę) później odbicie na Chmiel drugi, w Chmielu zjazd z górki w stronę Piask ;-) trochę pod górę, odbicie na Majdan Kozic Dolnych i dalej trasa bez zmian :?:
Noorbi napisał(a):W długi weekend trochę ją zmodyfikuję i przejadę. Początek Stokrotka - Felin, koniec - LKJ Wtedy zaproponuję ustawkę. Jurku masz może trasę w kierunku Gorzkowa? Mam chęć trochę po-eksplorować ten teren.

Proszę.
Z Lublina do Częstoborowic w miarę terenowo a potem sam asfalt...

www.navime.pl/trasa/45612
Dzięki. Trasa prawie od linijki... ;-) Jeżeli rower wyjedzie z serwisu to już w środę trasę przelecę.
slv napisał(a):Z Kawęczyna uderzyłbym bezpośrednio na Borkowszczyznę i do kolejnego lasu ;-) (albo nawet zrobić takie kółko Kawęczyn-(w kierunku na Borkowszczyznę)odbicie na Stefanówkę-przejechanie przez tamtejszy las-powrót na Borkowszczyznę) później odbicie na Chmiel drugi, w Chmielu zjazd z górki w stronę Piask ;-) trochę pod górę, odbicie na Majdan Kozic Dolnych i dalej trasa bez zmian :?:
To mi się nawet podoba... :-D
Fajnie kombinujecie. Tylko trzeba jeszcze wrócić. Ponad 100km terenem w jeden dzień to do działu Treningi MTB. Z praktyki sprawdzają się wycieczki rekreacyjne kiedy pół na pół jest teren i szosa. Przy odległościach oczywiście 100km.
Noorbi, jak chcesz robić trasę, którą namalowałeś - weź pod uwagę psy, których niestety trochę będziesz miał na tej trasie Undecided zaraz za majdanem kozic dolnych powinien gonić Cię biały mieszaniec - mocny jest... wymiękł dopiero przy 34km/h :mrgreen: generalnie naprawdę na tej trasie jest spora ilość atakujących czworonogów... Undecided

btw. używał ktoś tego odstraszacza?
Stron: 1 2