Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 12.04 (niedziela) Chełm 130 km. Wyjazd godz 09:00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
aqu napisał(a):tylko nie wiem czy mgła zdąży opaść bo widoczność jest strasznie bylejaka. Hehe, na wszystko się przygotowałem, tylko nie na mgłę
Przed chwilą wróciłem z pracy i powiem szczerze, że w mgle jechało mi się nieszczególnie. Opadając zamienia się w mało przyjemną mżawkę.
Z małym poślizgiem, ale pojechałem Smile

Dystans 127 km
AVG 25,4
Czas jazdy 5 godz.
Całkowity czas podróży 5godz. i 5min

He he, już niewiele brakuje, może następnym razem Wink
aqu napisał(a):Całkowity czas podróży 5godz. i 5min

He he, już niewiele brakuje, może następnym razem Wink
Następna próba to chyba już na wiosnę. Zapowiadane temperatury nie będą sprzyjać w poprawie wyniku.
Któregoś kolejnego wiosennego razu i ja się postaram dołączyć no powiedzmy 4h30min czas jazdy i 29min czas postoju , 5h nie pęka czyli wszystko gra i czas na lody też jest, koniec końców jesteśmy przecież w dziale rekreacyjnym :lol:
No dzisiaj z pogodą szału nie było. Teraz trzeba wykminić jakiś plan treningowy na zimę, żeby na wiosnę padła średnia przynajmniej 28, z sakwami i na grubych kołach, najlepiej bez zbytnich napinek. Tak żeby lody zaliczyć i kawę zaparzyć przy okazji Smile
Przyznam się szczerze , że ja myślałem o szosowym rowerze ;-) , napinki dużej by nie było a przynajmniej taką żyję nadzieją, czas na lody też by się znalazł jak na prawdziwą rekreację przystało.
Aqu, myślę że przy lepszych warunkach pogodowych cel już byś osiągną a na wiosnę to na pewno starczy ci czasu nawet na zaparzanie kawy :-P
TomaS napisał(a):Aqu, myślę że przy lepszych warunkach pogodowych cel już byś osiągną a na wiosnę to na pewno starczy ci czasu nawet na zaparzanie kawy :-P
Na wiosnę to Artur będzie miał czas na zrobienie grilla dla kilkunastu osób.I ja już się piszę
Grilla to może nie, ale wędzarkę wędkarską mam. Ryba w zależności od wielkości, wędzi się w niej 10-20 minut i jest przepyszna, więc dalibyśmy radę Wink
Po małej przerwie czas zacząć sezon Smile
Cel ten sam, ale rower trochę lżejszy (szosa)
Przy okazji test "szosowego" Brooksa, powinno wymiatać ... Wink
Wyjazd z ul. Wyszyńskiego/Klonowa Świdnik
Zapraszam Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6