Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 06.08.2013 g.21:00 Łukoil
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam dzisiaj na nocną przejażdżkę. Trasa około 30 - 40 km. Tempo pielgrzymkowe Przypominam o światłach i kamizelkach. Chociaż się będzie przyjemnie jechało dzisiaj zapowiadają tak 20 -22'C Na noc. Bez opadów.
Ruslan napisał(a):Tępo pielgrzymkowe

Kolego, chyba tylko ja miałem język polski w szkole,nikt nie poprawia, a kłuje w oczy.....................
tępo to możesz mieć zakończony nóż kuchenny, który stępił się od krojenia na desce plastikowej, dlatego najlepiej używać deski drewnianej.



Tak poza tym, pewnie kiedyś skuszę się na nocne trzepanie.
Jeżeli mi nic nie przeszkodzi to wpadnę, zobaczę co Jacek przygotował. Od razu zaznaczam że nie zamierzam trzepać Undecided , jadę się przejechać.
Dzięki za miłe kręcenie Smile
Jeszcze nie byłem w Świdniku rowerem
zdziwił mnie kolor ścieżki rowerowej u nas jest pomarańczowa a tam szara
Dzięki wam za wspólne kręcenie było nas czterech. Trasa 39km średnia wyszła mi około 20km/h.
kondzio753 napisał(a):zdziwił mnie kolor ścieżki rowerowej u nas jest pomarańczowa a tam szara

Jak jeszcze trochę pojeździsz po Polsce to stwierdzisz, że Lublin jest jakimś dziwnym i wyjątkowym miejscem.
Preferującym malowanie DDR śmierdzącą i śliską farbą.
A osoby odpowiedzialne będą tłumaczyć, że to dla bezpieczeństwa rowerzystów :-P
Dzięki za wspólne kręcenie. Trasa na Świdnik jest nie do przebicia. W sam raz na takie upały.
Ale mimo wszystko zgodnie z obietnicą trzeba ustawiać nowe trasy asfaltowo-szutrowe. Ale jak tu je testować skoro na dworze ponad 30 stopni. Jak żyć?