Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Jaskółka czyli zwiastun
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jurek S napisał(a):No nie, 8-) ja tu jaskółkę puściłem żeby na jakąś żwawszą rekreację zachęcić, a tu widzę jakaś dywersja się szerzy. :-P
Może i mi uda się kiedyś na Waszą rekreację dołączyć i zobaczę kto tu ściemnia ;-)
Oświadczam,że będąc głęboko wstrząśnięty, Jurkowymi ustawkami w dziale lajtowe treningi,i będąc w stanie ostrego ataku cyklozy,właśnie sobie zamówiłem buty z tym czymś do czego się je przypina 8-) .
Confusedhock: o czym ja tu czytam? No nic, do końca roku zostają mi chyba tylko samotne przejażdżki ścieżynką rowerową, bo jeszcze na KFIATACH się zatrę...
mraugorzata napisał(a):Confusedhock: o czym ja tu czytam? No nic, do końca roku zostają mi chyba tylko samotne przejażdżki ścieżynką rowerową, bo jeszcze na KFIATACH się zatrę...

Lubię te perełki Małgosi :-D
mraugorzata napisał(a):Confusedhock: o czym ja tu czytam? No nic, do końca roku zostają mi chyba tylko samotne przejażdżki ścieżynką rowerową, bo jeszcze na KFIATACH się zatrę...
Spokojnie Małgosiu,buty będą dopiero po niedzieli 8-) .To ma być ułatwienie rowerowego życia ,a nie szaleńcze wyścigi ;-) .Jeżeli więc odpowiada Ci któryś z w/w dni to możemy zrobić spokojną rekreację :mrgreen: .
A ja dopiero w poniedziałek się rentgenuję Tongue i jak będzie ok to z tych zaproponowanych dni tylko 22 wchodzi w grę :/ odezwę się w zależności od tego co powie lekarz.
JuraS napisał(a):Oświadczam,że będąc głęboko wstrząśnięty, Jurkowymi ustawkami w dziale lajtowe treningi,i będąc w stanie ostrego ataku cyklozy,właśnie sobie zamówiłem buty z tym czymś do czego się je przypina 8-) .

oj jest nie dobrze :!: , przez JurkaS w lublinie zacznie brakować butów z systemem spd bo teraz każdy będzie chciał je kupić , a ja tak powoli przymierzam sie do zamiany swoich wysłużonych accentów ....
JurekS, JuraS, ostatnio na ustawce o spd też coś wspominała MonikaM i parę innych osób - to się chyba jakaś epidemia cyklozy zaczyna :-) Ale bez spd będzie można jeszcze przyjeżdżać na ustawki? :-P
Damian ja chciałam cichutko obejść temat spdów ale się nie dało :roll: , co chwila ktoś mnie pytał, kiedy wreszcie kupię te espedy :?: :!: w końcu zaczęłam się zastanawiać, czy nie zrobić tego jak najszybciej, żeby mieć z głowy pytania :-P
Monika M napisał(a):Damian ja chciałam cichutko obejść temat spdów ale się nie dało :roll: , co chwila ktoś mnie pytał, kiedy wreszcie kupię te espedy :?: :!: w końcu zaczęłam się zastanawiać, czy nie zrobić tego jak najszybciej, żeby mieć z głowy pytania :-P

Monika Ty już teraz zacznij sobie powtarzać jak mantrę : wypnij,wypnij ,wypnij . Stopę oczywiście. :-P
Hehe, dobre Smile Widzę, że humor się Waści wyostrzył Wink ale mam tu życzliwych kolegów, więc myślę, że jakbym zapomniała się wypiąć to nie omieszkają mi przypomnieć 8-) ;-)
Stron: 1 2