Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 06.01.2014 g.9:00 LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Prognozy pogody na najbliższe dni są bardzo optymistyczne więc należy to wykorzystać. Ustawki do źródeł Bystrzycy są żelaznym punktem w grafiku RL (dzięki Jurkowi :mrgreen: ). Przyszła więc pora aby to miejsce odwiedzić w styczniu.
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=hwvdkstktbjhezgy
Pełen relaks ;-) w pielgrzymkowym tempie ( asfalcik :mrgreen: )
Niestety nie zdążę. Ale już obiecuję że na którejś ustawce wiosennej pojawiam się z naleśnikami. Będą z dzemem i serem na słodko , z rodzynkami i cynamonem. :-) :-)
Ex Driver napisał(a):Ale już obiecuję że na którejś ustawce wiosennej pojawiam się z naleśnikami. Będą z dzemem i serem na słodko , z rodzynkami i cynamonem. :-) :-)
Nie wiem czy wiesz ale to forum jest pełne amatorów tego przysmaku :mrgreen: ( będą czujni )
Ex Driver napisał(a):Ale już obiecuję że na którejś ustawce wiosennej pojawiam się z naleśnikami
Trzymamy za słowo, może w końcu ustawka naleśnikowa dojdzie do skutku , bo tu już kilka osób straszyło :-P naleśnikowymi ustawkami i do tej pory cisza :-)

A do źródeł Bystrzycy może i bym się przejechał, zobaczymy bliżej poniedziałku :-)
Brzmi zachęcająco, ale... jak to zrobić żeby sobie szwów na ręce nie rozwalić :-(
Ex Driver napisał(a):Niestety nie zdążę. Ale już obiecuję że na którejś ustawce wiosennej pojawiam się z naleśnikami. Będą z dzemem i serem na słodko , z rodzynkami i cynamonem. :-) :-)

Ja bym takich deklaracji głośno nie robił. Teraz już Ci nie odpuscimy :-P . Poczekamy do wiosny. :-D

Mariuszu, jak nie jeździłeś to nie jeździłeś, ale jak wypaliłeś to z grubej rury Confusedhock: . Ode mnie z domu to będzie 106 km. Hmm, trochę dużo jak na zimową ustawkę. :-o
damian.s napisał(a):A do źródeł Bystrzycy może i bym się przejechał, zobaczymy bliżej poniedziałku :-)
Oby pogoda dopisała ;-)
mraugorzata napisał(a):Brzmi zachęcająco, ale... jak to zrobić żeby sobie szwów na ręce nie rozwalić :-(
Poturlamy się bardzo ostrożnie ;-) (bez SPD :-P )

Jureczku damy radę, nikt nas nie będzie gonił :mrgreen:
Po rozważeniu wszelkich za i przeciw doszłam do wniosku, że chyba jednak daruję sobie na razie rower :-(

A jak mi szwy zdejmą to pewnie zima przyjdzie.
Jurek S napisał(a):Teraz już Ci nie odpuscimy :-P . Poczekamy do wiosny. :-D

Jestem tego świadomy... :-)
Niedziela na tą chwilę wygląda deszczowo. Poniedziałek rano też. Jednak jakby nie padało w poniedziałek, a nawierzchnia byłaby mniej więcej taka jak dziś to dołączyłbym się z miłą chęcią w Strzeszkowicach.

Edycja ooops właśnie zauważyłem, że pętelka kręci w drugą stronę Smile to jednak dołączyłbym gdzieś indziej po drodze :-).
Stron: 1 2 3 4 5 6