Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kącik saneczkarsko - filatelistyczny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Igrzyska coraz bliżej, trzeba trenować :mrgreen: W takim wypadku nie wiem czy jest sens iść spać, nie ma na takie duperele czasu :-P Do zobaczenia jutro, a właściwie to dzisiaj :mrgreen:
Ja już po spacerze porannym...,
pochodziłem, popatrzyłem, trochę się zmęczyłem, więc wróciłem.


Zaraz pakuję graty w kangura i będę powoli ruszał.
Bart napisał(a):Zaraz pakuję graty w kangura i będę powoli ruszał.
Barteczq kolego sympatyczny chcesz mieć najlepsze miejsce na stoku ;-)
Ja sugeruję, żeby Bart wziął ze sobą jeszcze jakieś pachołki czerwono-białe (lub biało-czerwone), słupki itd., żeby ogrodzić trasę naszego zjazdu :-P Wczoraj widziałam takie na trasie kolejnej dychy do maratonu :-P
Ja już w domu ze względów rodzinnych,szkoła jutro.Dzieciaki moje całe zadowolone jak i ja.Dzięki wszystkim.Bartek ma zmysł Adama Słodowego,ciekawe co wymyśli za tydzień,jazda na BYLECZYM.Dzięki też koledze za łyk ciepłej herbaty,której użyczył moim dziewczynkom,także tak...
Niestety musiałem się zawijać ze względu na zmarzniętego kierowcę. Mani twoja oponka wymiata i oczywiście 8 osobowe sanki też Big Grin
szymek_sq napisał(a):Mani twoja oponka wymiata i oczywiście 8 osobowe sanki też Big Grin
Dwu osobowe sanki to chyba tandem ;-) a jak nazwać 8 osobowe :?: Czekam na fotki :-)
Ha, zabawa była na całego, sanki, jabłuszka i różne takie :-D Kto nie był, niech żałuję.
Bartuś szacun za Platformę Obywatelską ;-)
mariobiker napisał(a):jak nazwać 8 osobowe :?:

Mariusz - zjeżdżałbyś,
ludzie gadali, że "wersalka", ale ja tam nie wiem.

Dzięki za tak liczne przybycie, jest dla kogo budować.
I ja wróciłam do domu.
Na razie najlepsza ustawka w 2014 roku ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7