Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 15.02, 16:30 - Slajdowisko "Opowieści z Kuby"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jurek S napisał(a):Reniu, skarbnik czeka na nowych z otwartymi ramionami :-D
, tak że tego, deklarację mogę podesłać :-P
A terminal paypassa masz Jurku Tongue
Jakub.P napisał(a):A terminal paypassa masz Jurku Tongue
Paypass obsługuje płatności do 50 zł, Ty chyba nie sądzisz, że Zarząd się jakimiś ochłapami zadowoli? Nisko nas cenisz :-P
No ale składka jest trzy dyszki Smile
Skansen kubański waaarto obejrzeć. Ja się wybieram Wink
mariox napisał(a):
Jakub.P napisał(a):A terminal paypassa masz Jurku Tongue
Paypass obsługuje płatności do 50 zł, Ty chyba nie sądzisz, że Zarząd się jakimiś ochłapami zadowoli? Nisko nas cenisz :-P
do 50 PLN bez weryfikacji kodu PIN,
więcej też można Wink
Bardzo ciekawe fotki z Kuby (Fidela Castro) :mrgreen: Do zobaczenia za dwa tygodnie ;-)
No i kibicowanie olimpijczykom, zdecydowanie przyniosło efekt. Niestety tym razem musiałem szybko się zawijać. :-?
Dzięki ,świetna impreza.DOBRZE ŻE JESTEŚCIE ;-) .
Było super, bardzo dużo informacji, podanych w przystępny sposób i z ciekawymi fotkami Smile Dziękuję Krzyśkowi za wystąpienie. Jestem zaszokowany, że było dziś tak liczne grono, z tego co naliczyłem to coś ok. 80 osób, dzięki Wam wszystkim za przybycie i świetną atmosferę. No i na koniec te skoki, na które zostało nas bardzo dużo i jak się okazało było warto! Smile
O, i to było fajne slajdowisko, OKLASKI dla autora :-) Na skokach już nie zostaliśmy, zmęczenie wzięło górę...
Stron: 1 2 3 4