Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 08.03.14 g.9:00 Kraśnicka/Jana Pawła
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
radzik napisał(a):Mariox, weź oponki na sam asfalcik <zemsta>

Dałeś przykład, że można jeździć po błocie na slickach :lol:
JuraS napisał(a):Na razie to lużna myśl,do Opola i z powrotem.To by dało z 90 km ;-) .A wyjazd ewentualnie 9,00-10,00.
Jureczku to może trzaśniesz coś takiego http://www.gpsies.com/map.do?fileId=rjqjaeabjazvnkst i spotkamy się w Emilcinie (UFO ;-) )
mariobiker napisał(a):Jureczku to może trzaśniesz coś takiego i spotkamy się w Emilcinie (UFO )
A widzisz Mariuszq to jest coś dla mnie ;-) .Pomyślimy i i może coś z tego będzie :-> .
JuraS napisał(a):A widzisz Mariuszq to jest coś dla mnie ;-) .Pomyślimy i i może coś z tego będzie :->
UFO ;-) będziemy mieli na około 76 km a Ty na 38 km. Myślę, że dotrzemy tam na g. 13:00 - 13:15. Spokojnie się wyśpisz :mrgreen: i o g. 10:59 możesz wyruszać na trasę.
mariobiker napisał(a):UFO ;-) będziemy mieli na około 76 km a Ty na 38 km. Myślę, że dotrzemy tam na g. 13:00 - 13:15. Spokojnie się wyśpisz :mrgreen: i o g. 10:59 możesz wyruszać na trasę.
Do otwarcia Kapsuły Czasu pozostało i tak jeszcze 997 lat - nie musicie się spieszyć, wycieczka może być super ekstra mega leniwa :mrgreen:
mariobiker napisał(a):UFO będziemy mieli na około 76 km a Ty na 38 km. Myślę, że dotrzemy tam na g. 13:00 - 13:15. Spokojnie się wyśpisz i o g. 10:59 możesz wyruszać na trasę.
Mariuszq, na matmie nie chodziłeś na wagary :mrgreen: .
Jeśli ma to dla Was znaczenie, to od dzisiejszego dnia na odcinku Radawiec Duży - Bełżyce zostaje wprowadzony ruch wahadłowy.
damian.s napisał(a):Jeśli ma to dla Was znaczenie, to od dzisiejszego dnia na odcinku Radawiec Duży - Bełżyce zostaje wprowadzony ruch wahadłowy.
Na całym odcinku!? Czuję dywersję :-P
Można ew. pojechać na Tereszyn, Radawiec Mały, Radawczyk. Wtedy parę km w drodze powrotnej by nam się pokryło.
Jurek S napisał(a):Na całym odcinku!?
Nie wiem czy na całym - dziś podczas drugiego śniadania przeczytałem o tym TUTAJ. Jakiś czas temu przez moje ręce przewinęła się dokumentacja modernizacji tej drogi, ale akurat nie szukałem projektów organizacji ruchu, więc więcej szczegółów nie znam :-)
damian.s napisał(a):
Jurek S napisał(a):Na całym odcinku!?
Nie wiem czy na całym - dziś podczas drugiego śniadania przeczytałem o tym TUTAJ. (...)
Informacja na miarę Kuriera Lubelskiego :-?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8