Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Roztocze Wiosną - FULL BIKE 4-6 kwietnia, 10.00, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Podoba mi się ten pomysł ale muszę wziąć wolne na piątek a w takim wypadku wolałbym pojechać jak najwcześniej po to, żeby cieszyć się drogą i okolicznościami przyrody. Po pracy to już tylko samochodzik.
tkt napisał(a):Podoba mi się ten pomysł ale muszę wziąć wolne na piątek a w takim wypadku wolałbym pojechać jak najwcześniej po to, żeby cieszyć się drogą i okolicznościami przyrody. Po pracy to już tylko samochodzik.
Janku, to w tych okolicznościach przyrody ;-) kombinuj, żeby wyjechać wcześniej.
Tomek, a co masz na myśli pisząc "jak najwcześniej" :-o
Raczej nie jakaś barbarzyńska 5 czy 6 rano :mrgreen: ale coś tak koło 9 to by było OK. Można trochę wydłużyć trasę czy zajechać gdzieś na obiadek... na miejscu wystarczy chyba być koło 17 najwcześniej. Lubię się czasami powłóczyć bez sensu ;-)
Z tego co widzę zbiera się ekipa na piąteczek :mrgreen: Jeśli wyjazd byłby w piątek rano to pewnie Was odprowadzę do Batorza. Niestety muszę wrócić do domu i wieczorem do pracy :-(
tkt napisał(a):Raczej nie jakaś barbarzyńska 5 czy 6 rano :mrgreen: ale coś tak koło 9 to by było OK. Można trochę wydłużyć trasę czy zajechać gdzieś na obiadek... na miejscu wystarczy chyba być koło 17 najwcześniej. Lubię się czasami powłóczyć bez sensu ;-)
Obiadek to jest dobry pomysł :-D , ale z tym wydłużaniem trasy to bym nie przesadzał :roll: Chyba, że tak jak mówisz mały skok w bok na obiadek. :-P
Jak tylko się zorganizuję jadę. Opcja FB z obiadkiem bardzo mi się podoba :mrgreen:
Mocno zagmatwał mi się grafik i z piątkowego wyjazdu nici :-( Zmieniła też się lokalizacja na Kocudzę Drugą. Jeśli w niedzielę zamierzacie wracać rowerami do Lublina to bardzo chętnie się z Wami przejadę. Mam nadzieję, że nie będziecie wyruszać bladym świtem.
mariobiker napisał(a):Mocno zagmatwał mi się grafik i z piątkowego wyjazdu nici :-( Zmieniła też się lokalizacja na Kocudzę Drugą. Jeśli w niedzielę zamierzacie wracać rowerami do Lublina to bardzo chętnie się z Wami przejadę. Mam nadzieję, że nie będziecie wyruszać bladym świtem.
Masz na myśli, Mariuszu powrót?
Jurek S napisał(a):Masz na myśli, Mariuszu powrót?
Tak powrót http://www.gpsies.com/map.do?fileId=czfafdzauonrhyib
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Masz na myśli, Mariuszu powrót?
Tak powrót http://www.gpsies.com/map.do?fileId=czfafdzauonrhyib
To byłby fajny pomysł na powrót.
A dojechalibyśmy tak
http://ridewithgps.com/routes/4283754
Jeszcze zobaczę czy przez Godziszów nie byłoby prościej bo za Zdziłowicami jakiś wybyczony podjazd (12,2%)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10