Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 30.03.2014, LKJ, godz. 15.30, Wierzchowiska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Dzięki wszystkim za sympatyczne niedzielne popołudnie :-) A szczególne podziękowania dla grupy "Lajtowy Lajt" :mrgreen:
Kilka zdjęć ode mnie: https://picasaweb.google.com/1154095298 ... dulwJuMfg# - wrzucane z automatu, chyba muszę pogrzebać w ustawieniach Picasy, bo z wieczornych zdjęć zrobiła jakąś kaszanę.
Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzone wspaniałe popołudnie :-)
Jurku, krówki były pyszne :mrgreen:

Grupa "Lajtowy Lajt" spisała się na medal! Dzięki :-)
renania napisał(a):(...)

Grupa "Lajtowy Lajt" spisała się na medal! Dzięki :-)
Co trzeba zrobić, żeby dostać się do grupy "Lajtowy Lajt"? :->
Jurek S napisał(a):Co trzeba zrobić, żeby dostać się do grupy "Lajtowy Lajt"?

Z pewnością wystarczy być kobietą... tak, że nie wiem... :-P :mrgreen:
Jurek S napisał(a):Co trzeba zrobić, żeby dostać się do grupy "Lajtowy Lajt"? :->

Obstawiać tyły z dziewczynami ;-) Nawet na chwilę Ci się Jurku udało ;-)... na jakiejś polnej drodze... a wtedy wyrwało Ci się niezrozumiałe dla mnie stwierdzenie "Tutaj fajnie się jeździ z prędkością co najmniej 30km/h" Confusedhock:
renania napisał(a):
Jurek S napisał(a):Co trzeba zrobić, żeby dostać się do grupy "Lajtowy Lajt"? :->

Obstawiać tyły z dziewczynami ;-) Nawet na chwilę Ci się Jurku udało ;-)... na jakiejś polnej drodze... a wtedy wyrwało Ci się niezrozumiałe dla mnie stwierdzenie "Tutaj fajnie się jeździ z prędkością co najmniej 30km/h" Confusedhock:
Rzeczywiście, zupełnie jakoś bezrefleksyjnie mi się wyrwało :oops: . Czekam na Damianową ustawkę, wtedy ja będę obstawiał tyły :-P
krzysiek_63 napisał(a):Niestety ale gwint w korbie poległ, korba do wymiany
Krzysiu wystarczy lewe ramię (napisz jaki to model)
renania napisał(a):Grupa "Lajtowy Lajt" spisała się na medal!
Patrząc na fotki widzę, że to był lajcik przez duże "L" ;-)

maYkel

mariobiker napisał(a):
krzysiek_63 napisał(a):Niestety ale gwint w korbie poległ, korba do wymiany
Krzysiu wystarczy lewe ramię (napisz jaki to model)

Do korby można wstawić tuleję z gwintem. Co lepsze serwisy oferują taką usługę. Miałem taką tuleję wklejoną kiedyś do korby, przeżyła dwa lata bez problemów i doczekała się drugiego właściciela zdaje się też bez problemów.
Ja wprawdzie dziś tylko kawałeczek się z Wami przejechałem - musiałem wcześniej wracać. Mam dzięki temu satysfakcję, że jednak byłem na najliczniejszej ja dotąd ustawce w tym roku :-P W rewanżu za to że do krówek nie mogłem dojechać obiecuję, że następnym razem ja będę miał jakieś energetyczne fanty ;-) Dziękuję za spotkanie.
My również dziękujemy za udaną wycieczkę... i za krówki Smile

Garść fotek od nas: https://plus.google.com/photos/11717444 ... 9451412033
Stron: 1 2 3 4 5 6