Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Małe sprostowanie drogie Panie:)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
To wszystko z zazdrości :-D My mamy swoje TBU a oni porządnego MTB (Męskie Tajne Biby) nie umieją sobie zorganizować.
Karola napisał(a):To wszystko z zazdrości :-D My mamy swoje TBU a oni porządnego MTB (Męskie Tajne Biby) nie umieją sobie zorganizować.


Bo to BABY są :-D
Karola napisał(a):My mamy swoje TBU a oni porządnego MTB (Męskie Tajne Biby) nie umieją sobie zorganizować.
No jak widać Wy porządnej TBU też nie potraficie (nie chcecie) zorganizować Tongue
KermitOZ napisał(a):No jak widać Wy porządnej TBU też nie potraficie (nie chcecie) zorganizować Tongue
I tu się mylisz :mrgreen: Pierwsza TBU nam wyszła :-D
Jurek S napisał(a):Mowa jest srebrem, a milczenie złotem :-P

Nie jestem zachłanny. ;-)
Postuluję o wprowadzenie do Regulaminu RL zakazu śledzenia uczestników ustawek :!:
Taaak, to był zabawny widok. :-D . Najpierw spotkałem Grzegorza z Bartem czyhających na jednym końcu ścieżki, na drugim Augusta, a po drodze nie powiem kogo :-| . A gdy już wracałem, BMP (Babsko Męski Peleton) i w oczach Pań desperacja ;-) - znowuż się nie udało :lol:
Jurek S napisał(a):Taaak, to był zabawny widok. :-D .;-)
Mnie za to rozbawił Jurku inny widok ;-)
Drogie panie, wstyd! Po raz kolejny powiadam: wstyyyd! Żebyśmy my, panowie musieli wrzucać fotki z Tajnych Babskich Ustawek?! Wstydźcie się!

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Stron: 1 2