Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lublin-Wola Uhruska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

radzik

Witam, jechał ktoś może czerwonym szlakiem Lublin-Wola Uhruska?
chodzi mi o stan ostatniej cześć trasy szlak od Urszulina do Woli Uhruskiej?
z przekroju wynika, że sporo odcinków gruntowych, ale może ktoś wie dokładniej jak to wygląda?Smile
Jechałem tym szlakiem jesienią, od Hańska jest fajny odcinek przez las około 18 km.
Odcinek głównie piachowy, wtedy było trochę opadów i podłoże było zwarte, nie zakopywałem się.
Bardzo fajna trasa no i w samej Woli Urchuskiej znajdzie się podjazd "na bogatości" Big Grin
jechałem tym "piachowym" odcinkiem 8 sierpnia, nie potrafiłem znaleźć kawałka zwartego pasma i niestety trzeba było sporo prowadzić a raczej ciągnąć rower...
Piach i to dosyć upierdliwy w okolicy Hańska. Całego odcinka nie znam ale wiosną właśnie koło Hańska były spore kawałki po których nie dało się jechać.
A po co Ci taka informacja Przemku :?: , skoro i tak ten odcinek albo przebiegniesz albo przejedziesz samochodem, bo przecież każdy wie, że Ty już sprzedałeś rower Idea :!:
W sierpniu 2015 przejechałem ten szlak. Uwaga rzeczywiste oznakowanie szlaku odbiega z z oznakowaniem na niektórych mapach. W terenie: za Hańskiem dojeżdżamy do wsi Macoszyn Mały i tu szlak biegnie asfaltem prosto przez Kosyń, Stulno (wskakujemy na Green Velo), Wola Uhruska. Jakość asfaltu na odcinku GV jeden wielki wstyd. Natomiast odcinek, który pojawia się na wielu mapach przez Macoszyn Wielki i potem lasem, odradzam jest tak zapiaszczony, że tam się nie da jechać rower, po za tym oznakowanie szlaku zostało starte i czasami trzeba pogłówkować, którą drogę wybrać. Natomiast krajobrazowo bardzo fajny. Ba Woli Uhruskiej przy strażnicy jest mapa, która wskazuje stary przebieg szlaku niezgodny z obecnym oznakowaniem w terenie.