Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Śpiewaś każdy może - Spotkanie po(przy) żubrze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kubanski szlak
Mewy
Emigranckie tango
Bar w beskidzie
33 zawody
Gdzie ta keja
Caly dzien na szlaku
Z pacyfiku na atlantyk
Monotematyczna piosenka turystyczna - z pozdrowieniem dla Szymona
Morze, moje morze
Masz jeszcze noc
mraugorzata napisał(a):No, no, Jurka z nami nie było, nie czytał, stąd pewnie ta literówka w tytule :roll: :lol:
Na dodatek sabotuje jeszcze nasz ambitny plan stworzenia najdłuższego tematu na forum i żeby on się za mocno nie rozrósł to przenosi coś do innego temat :evil: Nieładnie! :-P

(...)
No i pytanie jak się administracja forum nastawia do piosenek, w których występują słowa powszechnie uważane za obelżywe lub wulgarne na wypadek, gdyby jednak śpiewnik umieścić w formie pdf-a gdzieś? Regulamin forum zabrania używania takich słów nawet jako wykropkowanych w wypowiedzi na forum, a jak w podlinkowanych plikach?

Ale tutaj Gosiu będzie Wam lepiej bo tutaj moja ręka już nie sięga :-P Widzę, że Holden parę perełek (Bar w Beskidzie, Gdzie ta keja) wrzucił. Ciekaw jestem kto Wam tę nutę zapodał? :-D
Bo jak do tej pory to słyszałem tylko własnie w typie Monotematyczna piosenka turystyczna - z pozdrowieniem dla Szymona
Jurek S napisał(a):Widzę, że Holden parę perełek (Bar w Beskidzie, Gdzie ta keja) wrzucił. Ciekaw jestem kto Wam tę nutę zapodał? :-D

A Ty Jurku myślałeś, że my takich piosenek nie znamy? Trzeba było jechać z nami, zobaczyłbyś jak różnorodny i szeroki repertuar był przy ogniskach :mrgreen:

Tak na szybko do zestawu Holdena proponuję dorzucić: Hiszpańskie dziewczyny, Morskie opowieści (wszystkie zwrotki :-P), Pożegnanie Liverpoolu, Dżdżownica, Deszcze niespokojne. Jak wrócę z pracy, to poszperam w pamięci i wrzucę kolejne tytuły :-)
To jeszcze Jak dobrze nam zdobywać góry i Moje Bieszczady. A nad innymi pomyślę ;-)
Dobrze Wam idzie. I oto mi właśnie chodziło ;-)
damian.s napisał(a):
Jurek S napisał(a):Widzę, że Holden parę perełek (Bar w Beskidzie, Gdzie ta keja) wrzucił. Ciekaw jestem kto Wam tę nutę zapodał? :-D

A Ty Jurku myślałeś, że my takich piosenek nie znamy? Trzeba było jechać z nami, zobaczyłbyś jak różnorodny i szeroki repertuar był przy ogniskach :mrgreen:

(...)
Po Roztoczu miałem inne wyobrażenie o Waszym repertuarze :-P
Jurek S napisał(a):Po Roztoczu miałem inne wyobrażenie o Waszym repertuarze
Na Roztoczu ,w pażdzierniku ,były dyskoteki,jedna z płyt a druga z samochodowego radia :-> .A w puszczy była gitara i piękne śpiewy przy ognisku ;-) ,patriotyczne również,zdziwiłbyś się Jurq mocno :roll: ,słysząc jak śpiewamy Pierwszą Brygadę :-) .
No aż trudno uwierzyć, że coś takiego nie zostało stworzone w przeszłości, mam na myśli spiewnik. Podejmuję wyzwanie. kilka fajnych nutek mi chodzi po głowie ale napiszę jak mi się plan ten wyklaruje... w końcu można się nauczyć nowych tekstów co nie ?!

Dziś cały dzień w pracy mi się nuciło ... kiedy szliśmy przez Pacyfik .... Smile

także tak Smile

a jeszcze mam pytanko do Krzyśka - Co to była za nutka którą puściłeś mi i Ewie z jutuba?
Siedziałam na nudnych zajęciach i pomyślałam, że zamiast rysowania kwiatków i listków mogłabym zająć się czymś przydatnym i zaczęłam i ja wypisywać piosenki ;-)
1) We wtorek w schronisku po sezonie
2) Na kolejowym szlaku
3) Chachary :mrgreen:
4) Miła
5) Kormorany
6) Jadą wozy kolorowe
7) Chryzantem złociste :lol:
8) Mury
9) Sen Katarzyny II
10) Nim wstanie świt
11) Whisky
12) Kołysanka dla nieznajomej

i mogę tak jeszcze dłuuuugo :-P

Coś czuję, że w 60 piosenkach się nie zmieścimy :-P
Magda
Przechyły
Już znalazłam co to było to Krzyśkowe - Gawędziarze Smile
Marco Polo
Branka (press gang)
Piję za rejs
Pacyfik Tongue
Żywioły (J. Kaczmarski)
Moje Bieszczady
Nie rozdziobią nas kruki
Historia złego sternika
Zawiśniesz Johnny
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9