Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lajcik do Krzczonowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wczoraj po południu polnymi drogami przez Dominów ,Skrzynice,Chmiel wybrałem sie do Krzczonowa dróżka spokojna bez dużego ruchu ,Krzczonów też fajne krajobrazy ,powrót przez Jabłonną,Czerniejów, bałem sie pogody ale się udało . :-)
Wiesz raczej każdy gdzieś tam jeździ, zapodaj ustawkę wcześniej, forum to nie blog ;-)
Napisałem o mojej wycieczce ,a ty gdzie chcesz sie ustawić bo ja nie mogę robic ustawek mogę sie dołączyc tylko :-)
Kolarz napisał(a):bo ja nie mogę robic ustawek mogę sie dołączyc tylko
No bez przesady, każdy może założyć temat o ustawce ;-) Sęk w tym, czy ktoś przyjedzie :-P Bo jak pokazuje praktyka to najpierw trzeba dać się poznać, pokazać na kilku ustawkach i wtedy jak się zaproponuje swoje, to dołącza więcej osób ;-)
Wszystko rozumiem .
Jak wygląda droga od Dominowa do Skrzynic? Nadal są betonowe płyty i ziemia?
MarekK napisał(a):Jak wygląda droga od Dominowa do Skrzynic? Nadal są betonowe płyty i ziemia?
Tam właśnie tak jest. Dlatego ja polecam przyjemną dróżkę
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=lzxdbtnxobjtoqxo
A na mniej więcej 6 km jak skończy się asfalt śmiało jechać na wprost ścieżką, która nad rzeczką, opodal krzaczka wyprowadzi Cię do Skrzynic. :-D Zawsze tak jeździmy. Ale gdybyś chciał jechac jeszcze dalej np na Chmiel to polecam juz ze ścieżki skręt w prawo przez mostek nad rzeczoną rzeczką i też cały czas trzymać się tej dróżki, która przejdzie w asfalt, przetnie główną drogę i dalej na wprost asfalt, który przejdzie w szuterek aż wyjedziesz za Skrzynicami Pierwszymi.
Jurek S napisał(a):
MarekK napisał(a):Jak wygląda droga od Dominowa do Skrzynic? Nadal są betonowe płyty i ziemia?
Tam właśnie tak jest. Dlatego ja polecam przyjemną dróżkę
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=lzxdbtnxobjtoqxo
A na mniej więcej 6 km jak skończy się asfalt śmiało jechać na wprost ścieżką, która nad rzeczką, opodal krzaczka wyprowadzi Cię do Skrzynic. :-D Zawsze tak jeździmy. Ale gdybyś chciał jechac jeszcze dalej np na Chmiel to polecam juz ze ścieżki skręt w prawo przez mostek nad rzeczoną rzeczką i też cały czas trzymać się tej dróżki, która przejdzie w asfalt, przetnie główną drogę i dalej na wprost asfalt, który przejdzie w szuterek aż wyjedziesz za Skrzynicami Pierwszymi.

prowadził Cię Jurek S...... :mrgreen:
Już wiem o którą drogę chodzi, ona biegnie koło stawów w Dominowie, a później przez taki niby park obok poprawczaka.

Dziękuję :-)
MarekK napisał(a):Już wiem o którą drogę chodzi, ona biegnie koło stawów w Dominowie, a później przez taki niby park obok poprawczaka.

Dziękuję :-)
To jest ta droga nawet dobrze sie jedzie daleko od samochodów,można pomału zmierzać w stronę Krzczonowa.