Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 16.06.2014, LKJ, godz. 18.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
katka napisał(a):
mraugorzata napisał(a):Patrzę sobie jak wyglądają składy obu reprezentacji i... w zasadzie nie ma na co popatrzeć :-D Albo jakieś Ozile i Schweinsteigery, albo lalusiowate Krystynki.

Zatem jak mnie nie zarzucą papierami w pracy to będę :-D

W całej tej treści +1 ;-)
Okrutne ;-)
dziś to i ja z chęcią się wybiorę na debiutancką przejażdżkę.

w której części LKJ się spotykacie? koło mostu czy dalej Tongue
Magdat napisał(a):w której części LKJ się spotykacie? koło mostu czy dalej Tongue
Tam gdzie konie przechodzą na drugą stronę ścieżki rowerowej, dokładnie w TYM PUNKCIE :-)
ok, dzięki i do zobaczenia!
To i ja nie pogardzę :-) A piłki nożnej to oglądać nie będę choćby i sami prezydenci grali ;-)
Dzięki wszystkim za to kółeczko :-)
Zebrało się pięć pań no i pięciu panów, więc cały misterny plan który rozszyfrował Radzik legł w gruzach ;-) No ale jakby nie patrzeć ilościowo stanowiliśmy drużynę piłkarską bez bramkarza :-) Zdjęcia oczywiście są - całe pięć: https://picasaweb.google.com/1154095298 ... iLXy8sHGNw

I tak mi się skojarzyło na koniec ;-)
KermitOZ napisał(a):Jeszcze tylko Małgosia zacznie się udzielać w dziele "Kącik majsterkowicza"
No to dzisiaj nastąpił ten dzień ;-)
No i ja jestem. Jak zaczynałam pisać komentarz, to jeszcze nikt się nie wpisał, więc napisałam "ktoś musi być pierwszy"(żeby uciąć wszelkie komentarze- dokręciłam do 50 km- kilka rundek wokół placu zabaw starczyło :mrgreen: , wykąpałam się, zjadłam kolację, dopijam herbatkę ;-) ).
Dzięki wielkie za świetną ustawkę. Poznałam parę fajnych dróżek, a tamtejsze lasy wyglądają mega kusząco :-> Dzisiaj miałam dobry dzień, jechało się fantastycznie, a w zasadzie shrek sam wyrywał do przodu :-D Nasuwa mi się refleksja, że 2 lata temu takie tempo by mnie sponiewierało, a jak zaczynałam jazdę z RL to osiągałam średnią ledwo 16-17 km/h. Jest jakiś mały postęp :lol: I może będzie lepiej :roll:
Dzięki za towarzystwo, Damianowi za nawigację. Do następnego ;-)

Edit.
damian.s napisał(a):Jeszcze tylko Małgosia zacznie się udzielać w dziele "Kącik majsterkowicza"

No to dzisiaj nastąpił ten dzień
To na pewno nie o mnie. Nie takie imię :-P

damian.s napisał(a):No ale jakby nie patrzeć ilościowo stanowiliśmy drużynę piłkarską bez bramkarza
Przecież bez bramkarza większy fun ;-)
damian.s napisał(a):Dzięki wszystkim za to kółeczko :-)
Zebrało się pięć pań no i pięciu panów, więc cały misterny plan który rozszyfrował Radzik legł w gruzach ;-) No ale jakby nie patrzeć ilościowo stanowiliśmy drużynę piłkarską bez bramkarza :-) Zdjęcia oczywiście są - całe pięć: https://picasaweb.google.com/1154095298 ... iLXy8sHGNw

(...)
No dobrze, zadowolę się i tym. :-D Ale zawsze pamiętaj Damianie o zdjęciu strażackim czyli grupowym. :-P
Cóż dodać, nic ująć. Super ustawka :-D Z Karolą jednomyślnie uznałyśmy, że Damian ustawił dzisiaj poniedziałkową babską ustawkę ;-) i całkiem świetnie mu to wyszło :mrgreen:
Jeszcze raz wielkie dzięki :mrgreen:
bardzo dziekuje za mile spedzone popoludnie. Jeszcze kilka ustawek i podkrece tempo Smile
Stron: 1 2 3