Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Urodziny Radzika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Najlepszego młodziaku Smile
Przemku, gdybym wiedział co w Twoim życiu jest najważniejsze tego bym Ci życzył. :-D Więc życzę Ci mądrych i skutecznych realizacji Twoich pomysłów na życie :mrgreen:
Wszystkiego wymarzonego Przemuś! Samych najlepszości! Buziam :-D
Kolego Przemysławie - wszystkiego najlepszego :-) I żebyś nie musiał się już denerwować - ja się w sobotę zdenerwowałem, też wziąłem co miałem pod ręką, więc wiem mniej więcej co to znaczy ;-)
Zdrówka i zawsze wiatru w plecy.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i życia z pasją i z oddechem! :->

radzik

tak sobie czytam to co tu napisaliście i zastanawiam, kto o tej porze pokroił mi cebulę tuż przed nosem..

dzięki wszystkim za życzonka, za te tutaj i te na privachSmile niech się chociaż z 10 % spełni to będę przezadowolony Smile

aaa i zapisałem sobie kto daje buziaki, będę sprawdzał na ustawkach czy nie rzucacie słów na wiatr :mrgreen:
Przemooooooo.... mi się dni zrastają - śpieszę z najlepszymi życzeniami. Zdrowia, radości i tysięcy zdjęć w wymarzonych miejscach :mrgreen:
Ostatni będą pierwszymi ;-) Sto Lat Radziku Smile
Jako Człenio KRM składam Ci Przemku najserdeczniejsze życzenia sto lat napitku kobiet i spełnienia marzeń. Aby nóżka podawała jak kozica w górach skakała to tyle.
Stron: 1 2 3