Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 25.09.-Masa Krytyczna - PL.Litewski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Podejrzewam, że trudno będzie skręcić z Prusa w lewo w Al.Solidarności, (może Biernackiego, Lubartowska)?
Pomysł z Placem zamkowym chyba dobry.
dlatego podciągnąłem na ten nawrót, ewentualnie można pocisnąć do skrzyżowania z Lubomelską i tam spokojnie się wykręci tym jamnikiem :-P
ewentualnie odrazu Północną w kierunku Lubomelskiej
Też nad tym myślałem, że będzie ciężko więc, trasę dostosuje się do liczby rowerzystów.
Będziemy bardzo elastyczni w tej sprawie.
No Plac Zamkowy to już chyba tradycja z tym przejazdem i kółkiem jednym lub dwoma.
Czekam na wypowiedź Mariusza co wymyślił, ale właśnie ja chcę ten Plac Zamkowy odwiedzić :-)
Na razie uciekam ale jakby co to trasę lekko wydłużymy, wszystko zależy od zachowania ludzi na MK i jak z czasem będzie.
Bo nie mam zielonego pojęcia ile osób przyjedzie :-)
obawiam się, że zawrócenie na Solidarności po wyjeździe z Prusa może być kłopotliwe

trzeba dwa razy przebić się przez całą szerokość trasy (3 pasy to może być spory problem)

czekamy na sugestie Mariusza w tej kwestii :-) bo to on organizował trasę
Nie róbmy z Mariusza kozła ofiarnego. Zaproponował trasę i tyle.
Masą jesteśmy my wszyscy.

Nawrót na Al.Solidarności naprawdę może być co najmniej kłopotliwy, jeśli nie niebezpieczny.
Właśnie nawrót na Rondzie Dmowskiego jest niebezpieczny i według mnie trzeba go uniknąć.
Jadę obadać trasę i potem przedstawię trasę, którą będziemy jechać.
Seb napisał(a):nawrót na Rondzie Dmowskiego jest niebezpieczny
wg mnie znacznie mniej niż ten na Solidarności chwilę po zjeździe z Prusa
hej wszystkim :mrgreen:
widzę,że "rozpętała się " dyskusja na temat MK
jeśli powzolicie mi doprowadzić temat do końca /skoro już zacząłem/ to podaję co następuję :
- startujemy godz. 18.00 - PL. Litewski
[shadow=red]UWAGA !!! - CHCIAŁBYM ABYŚMY O 18.00 JUŻ WYJECHALI Z PLACU [/shadow]
aby nie było,że będziemy w niekończoność dojeżdżać - chodzi o to,że za ok.60 min. bedzie już ciemno i aby udało się jak najwięcej przejechać zanim zapadnie zmrok.
Co do trasy : przejrzałem wpisy i WYBIERAMY WARIANT DRUGI !!!!
[shadow=orange]NIE ZAPOMNIJCIE /KTO CHCE I MOŻE / ABYŚMY ZAŚWIECILI LAMPKĘ DLA KOLEGI, KTÓRY OD NAS ODSZEDŁ /CHODZI O MIEJSCE NA SMORAWIŃSKIEGO /[/shadow]
[shadow=blue]Jedziemy ZWARTĄ GRUPĄ - nie rozrywamy peletonu,trzymamy się prawej strony.[/shadow]
Na początku kolumny będe potrzebował 2-3 osoby w kamizelkach i tyle samo z tyłu. Na razie tyle - do zobaczenia Wszystkim jutro przed 18.00 na pod "Baobabem" na Pl.Litewskim
Pozdrawiam
Mariusz
PS. "tuba" też może być - coś pokrzyczymy :mrgreen: :mrgreen:

po MK - propnuję mały Nocny Patrol - możemy "pokręcić" tak do ....22-23.00 /jeśli są chętni to piszcie/ - jakąś traskę wymyślę
Dużo ludzi dojeżdża trochę po 18, zresztą nie do końca rozumiem, czemu tak bardzo chcesz uniknąć nocy, ulice są oświetlone, a rowerzyści mają obowiązek posiadania świateł.

Pozdrawiam
Pogromca z Lbn napisał(a):Dużo ludzi dojeżdża trochę po 18, zresztą nie do końca rozumiem, czemu tak bardzo chcesz uniknąć nocy, ulice są oświetlone, a rowerzyści mają obowiązek posiadania świateł.

Pozdrawiam
- nie chodzi aby czegoś unikać :mrgreen: :mrgreen: ,OK umówmy się tak : czekamy na WSZYSTKICH "studencki kwadrans" - czyli do 18.15 i startujemy - chodziło mi o to aby być punktulanie bo później będziemy nawzajem się szukać i ganiać po mieście
tyle w temacie
Pozdrawiam
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17