Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 31.08.2014, g.8:00, Kunickiego/Głuska (Nielisz-Cyców-Niemce)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Calme napisał(a):Muszę wypróbować zamiast tych bananów i batonów, może w końcu uda mi się zrobić to 200 wtedy :-D
Pamiętaj tylko, że Noorbi jest jedyny w swoim rodzaju ;-)
mariobiker napisał(a):
Calme napisał(a):Muszę wypróbować zamiast tych bananów i batonów, może w końcu uda mi się zrobić to 200 wtedy :-D
Pamiętaj tylko, że Noorbi jest jedyny w swoim rodzaju ;-)
No wiem wiem Smile Mirek już mi opowiadał jak na prostej Noorbi do 50 się rozpędza Smile
Calme napisał(a):No wiem wiem Smile Mirek już mi opowiadał jak na prostej Noorbi do 50 się rozpędza Smile
I w dodatku na góralu Confusedhock:
Śledziłem waszą wyprawę i miałem taką wielką ochotę przejechać trasę Nielisz-Cysów-Niemce :mrgreen: , ale moje kola na są jeszcze trochę obolałe :-( , więc wybrałem przejażdżkę do Kozłówki, która i tak mnie kompletnie zmoczyła. Gratuluje pomysłu i realizacji , fajne foki no i do zobaczenia :-> .
Że tak nieśmiało zapytam.Czy planuje ktoś w tym roku podobną ustawkę :?:
To była bardzo miła, wyjątkowa ustawka, jeśli termin mi podpasuje, to w tym roku z przyjemnością także się wybiorę Smile
Danielw78 napisał(a):Czy planuje ktoś w tym roku podobną ustawkę
Jeśli coś z tego wyjdzie to najprawdopodobniej 30 sierpnia.
Mario rozumiem że rozpiszesz w odpowiednim momencie ? Smile
Danielw78 napisał(a):rozumiem że rozpiszesz w odpowiednim momencie
Będę się starał ;-)
To ja tak nieśmiało zaproponuję niewielką modyfikację Wyjazd z PKP ok. 17.30 i TRASA
Stron: 1 2 3 4 5 6