Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20.09.2014, g. 12:00, Związkowa/Choiny (500km/30h)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Danielw78 napisał(a):Mariuszq niestety muszę się wypisać z wyjazdu
Przynajmniej zobaczymy się w Kozłówce :-)

radzik

macie dobrą pogodę, dacie radę!
radzik napisał(a):macie dobrą pogodę, dacie radę!
...a świstak siedzi i zawija je w te papierki ... ;-) :-P
Wróżbitów prosimy o zachowanie spokoju :->
Wielbłąd dostał rozwodnienia-kropka
Kamizelki odblaskowe zabrać-przecinek
Będzie cimno i zimno-wykrzyknik

EDIT ( bo podobno post pod postem -nie wolno)
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
pierwszy Idea Idea
-kraksa 10 km. za Kockiem- 3 żony przyjechały po 4 facetów z rozwalonymi rowerami.
Winny: ja
- kierownica pękła mi i upadłem ,a reszta po mnie i ... całe szczęście ,że nikt nas nie przejechał.
Mario pociągnął dalej , zrobić plan, niestety nie pomożemy mu w tym, trzymamy kciuki. A jak się da, to może rower da się podreperować to chociaż przywitać będę go mógł (być może).
Nie wiem kto zauroczył całą to sytuację. Nie dalej jak miesiąc temu zmory wyciągały mnie z namiotu (koło cmentarza), a teraz kostucha podcięła mi kierę,. A tak dobrze szło.
Chłopaki przepraszam, za wasze poobijane ciacha i popsute rowery.
Właśnie oglądałem zdjęcia JurkaS spod bramy wjazdowej do Kozłówki z waszym udziałem i zwróciłem uwagę , że Paul67 ma nowego białego rumaka wyścigowego , a ty Andrzeju na starej kobyle , czy ty nie masz sumienia tak męczyć starej szkapy i stało się dzisiaj prawie padła ( złamana kierownica) zamiast dać jej odpocząć na spokojnej i jak najbardziej zasłużonej emeryturze …..
Mario o godz 22:00 był w Bielsku,Licząc od Niedrzwicy przejechał 234 km w 11 h 30 min,ze średnią 25 km /h :-D .Wiatr mu sprzyja ;-) .
Jeszcze raz Mariuszq wyrazu szacunku i gratulacje :!: :mrgreen: ale idę o zakład, że zaraz wymyślisz coś równie szalonego jak nie bardziej.
Z miłą chęcią odprowadzę Cię trochę lub wyjadę Ci naprzeciw ;-) :-P
katka napisał(a):Jeszcze raz Mariuszq wyrazu szacunku i gratulacje :!: :mrgreen: ale idę o zakład, że zaraz wymyślisz coś równie szalonego jak nie bardziej.
Z miłą chęcią odprowadzę Cię trochę lub wyjadę Ci naprzeciw ;-) :-P

+1 ;-) ale to jest pewne tak na 85% :mrgreen: .
Mario GRATULACJE!!!!! Jesteś wielki chłopie :-D Prawdziwy z Ciebie "rebus" :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8