Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 26.10.2014, LKJ, godz. 11:30
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
katka napisał(a):Zapomniałabym, Rado rzuć się linkiem na stronę tego sklepu z tym Twoim kierunkiem ;-)
Muszę sobie taki kupić :-P :mrgreen:
Mówisz, masz Arrow www.wlaczkierunekcykcyk.pl ;-)
Rado napisał(a):Arrow www.wlaczkierunekcykcyk.pl ;-)
"Sorry, "www.wlaczkierunekcykcyk.pl" does not exist or could not be found." Ale nie wiem co to znaczy, bo nie znam tego imperialistycznego języka :-P
katka napisał(a):(...)
Jureczq dałam wybór? Dałam! Pytam się grzecznie jedziesz? Ale Radzik mówi, jest zimno na dworze, wolę przy kaloryferze. No to poluzowałam o 2 metry niech poszaleje a przy okazji skumuluje ciepło :mrgreen:
A Ty mówisz, że jestem bez serca :-P
(...)
Przepraszam za OT, ale aż boję się pomyśleć co będzie jak sie skończy sezon grzewczy.
:mrgreen:
damian.s napisał(a):
Rado napisał(a):Arrow www.wlaczkierunekcykcyk.pl ;-)
"Sorry, "www.wlaczkierunekcykcyk.pl" does not exist or could not be found." Ale nie wiem co to znaczy, bo nie znam tego imperialistycznego języka :-P
To oznacza w wolnym tłumaczeniu: "Zostałeś wpuszczony w maliny" :-P
Jurek S napisał(a):To oznacza w wolnym tłumaczeniu: "Zostałeś wpuszczony w maliny" :-P
+1 :mrgreen:
radzik napisał(a):zmieniam tapetę klik

Radziku to od KEM https://www.dropbox.com/s/vx4psel86rswd ... 0.jpg?dl=0
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

radzik

Eliza napisał(a):Radziku to od KEM https://www.dropbox.com/s...ka_400.jpg?dl=0

ale za co :?: Idea :roll:
Rado napisał(a):Mówisz, masz Arrow www.wlaczkierunekcykcyk.pl ;-)
U mnie działa tylko już wyprzedali ;-) :-P
Jurek S napisał(a):To oznacza w wolnym tłumaczeniu: "Zostałeś wpuszczony w maliny" :-P
Czy jest na tym forum lekarz chirurg :?: Jureczkowi od tych złośliwości się język rozdwoił :-P :mrgreen: Tutaj i na SB. Trzeba zszyć, bo to nie podobna tak :mrgreen:
Cytat:Czy jest na tym forum lekarz chirurg Jureczkowi od tych złośliwości się język rozdwoił Tutaj i na SB. Trzeba zszyć, bo to nie podobna tak
Ach te Jurki :roll:
Co jeden to bardziej złośliwy :evil: :mrgreen:
Eliza napisał(a):Ach te Jurki
Co jeden to bardziej złośliwy
O nie :!: ,tak być to nie będzie :evil: .A mnie za co się dostało Cry ,nie odzywałem się wcale,bo przez dobę byłem poza zasięgiem 8-) .Ale jak to wojsku mówią,"żołnierz śpi i podpada" :-> .
Jurq mój imienniku nie martw się ;-) Kto z kim przestaje takim się staje :-P .
Teraz to chyba pojechałem :oops:
Ale może zobaczą mój wpis w temacie krzysiaczka i zapunktuję :->
Stron: 1 2 3 4 5 6