Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 11.11.2014, g. 9:00, Warszawska/Skansen
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Yanq napisał(a):
Judaas napisał(a):Na konieć wrzucam małą niespodziankę. http://youtu.be/QYreFvIvBPA
Woooow!!!!! -No Stary, prawdziwa niespodzianka, nikt nawet pary z gęby nie puścił! Dzięki ;-)

Fajnie, fajnie Smile Też się kiedyś w linki bawiłam Smile
Yanq napisał(a):JuraSku - brakowało Cię dzisiaj u nas ale rozumiemy :-|
Dzięki Yanq ,też jestem niepocieszony Cry .
Pozdravki dla całej ekipy od dwójki, którą spotkaliście na trasie - w Niedrzwicy - Borkowszczyźnie w lesie Smile Tzn. najpierw spotkaliście mnie, a zaraz potem mojego kolegę.
meeg napisał(a):Pozdravki dla całej ekipy od dwójki, którą spotkaliście na trasie
Dziękujemy :-D
meeg napisał(a):najpierw spotkaliście mnie
A my zastanawialiśmy się kto tak pięknie do nas się uśmiechał :mrgreen:
:-D Uśmiech może trochę kwaśny - bo chwilę przed tym gdy mnie mijaliście koło torów, starałam się wykrztusić z siebie muchę, która wleciała mi prosto do gardła Confusedhock: Undecided :mrgreen:

W każdym razie choć przez małą chwilkę - ale bardzo miło się spotkać na szlaku :lol: .
Widzę, że z meeg najlepiej wychodzą nam mijanki ;-) A przypomnę, że pierwsza mijanka była już 4 stycznia 2014. :-D
;-) Mijanki mijankami - najważniejsze, że na rowerze :mrgreen:
A tym razem jechaliśmy nawet w tym samym kierunku :lol: :lol: :lol:

A wracając do stycznia - oby w tym roku zima też pozwoliła na bardzo dłuuuugi sezon rowerowy 8-)
meeg napisał(a):Mijanki mijankami - najważniejsze, że na rowerze
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
meeg napisał(a):A tym razem jechaliśmy nawet w tym samym kierunku :lol: :lol: :lol:
Było jechać dalej z nami, był lekki deficyt płci pięknej i Panowie narzekali ;-)
katka napisał(a):
meeg napisał(a):A tym razem jechaliśmy nawet w tym samym kierunku :lol: :lol: :lol:
Było jechać dalej z nami, był lekki deficyt płci pięknej i Panowie narzekali ;-)

Kasiu!!!! Aaaaalllloooooo!!!!! Nie wierzę, że Panowie mogli narzekać :roll: Nie w Twoim towarzystwie :mrgreen: Aaaaaalllllloooooo :mrgreen: :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7