Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 08.11.2014, godz.11.30, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
JuraS napisał(a):Odkąd KEM mnie porzucił :-P zostałem zmuszony do wyjazdów w zdecydowanie mniej licznym gronie
W małej przerwie inwentaryzacyjnej, chciałam sprostować Arrow Cytat: "Oddam harem w dobre ręce" :-P Jurek S świadkiem Undecided
Jurek S napisał(a):Pomyślałem, że można by stworzyć grupę lubiących ciszę i spokój,
To byłaby piękna ustawka ,14-15 osób jadących razem ale osobno,w odstępach 300m,w ciszy i spokoju :mrgreen: .
katka napisał(a):chciałam sprostować Cytat: "Oddam harem w dobre ręce" Jurek S świadkiem
W zasadzie racja :-> ,ale to była już tylko zagrywka taktyczna :roll: aby wyjść z honorem w sytuacji ,kiedy harem już robił co chciał :lol: [patrz rozdział : radzik i kaloryfer] :mrgreen: .
Cytat: [patrz rozdział : radzik i kaloryfer]
Ktoś tu chyba jest zazdrosny :roll:
radzik napisał(a):Juras ma konkurencję
Widzisz Jurq,wreszcie miałeś czas,i jest dużo zdjęć i to bardzo ładnych ;-)
Eliza napisał(a):Ktoś tu chyba jest zazdrosny
Oczywiście ,jestem bardzo zazdrosny :-> ,spędzić życie przy kaloryferze to było moje marzenie :mrgreen: .
JuraS napisał(a):W zasadzie racja :-> ,ale to była już tylko zagrywka taktyczna :roll: aby wyjść z honorem w sytuacji ,kiedy harem już robił co chciał :lol: [patrz rozdział : radzik i kaloryfer] :mrgreen: .
To nie jest kwestia męskiej solidarności, ale muszę przyznać rację JuraS-owi. Ja bym powiedział jeszcze mocniej: To był akt desperacji 8-)
Jurek S napisał(a):To był akt desperacji
Najgorsze jest to Jurq,że wszyscy myślą, jakoby ten łzawy melodramat to był tylko żart :mrgreen: .
JuraS napisał(a):
Jurek S napisał(a):To był akt desperacji
Najgorsze jest to Jurq,że wszyscy myślą, jakoby ten łzawy melodramat to był tylko żart :mrgreen: .

[Obrazek: ZOaym-GbQGfrKtjWRQcMzegH-LNcooQD0rUaUAdF...-h207-p-no]
Jureczkowie co się z Wami dzieje :?: Nie wiem co pijecie/palicie ale proszę Was odstawcie to bo Wam nie służy ;-)
A ja na mojej dzisiejszej solówce dużo bym dał żeby mieć do kogoś się odezwać... ale to w innym temacie
mariobiker napisał(a):Jureczkowie co się z Wami dzieje Nie wiem co pijecie/palicie
Mariuszq ,to nie są tanie rzeczy,które spożywamy :-> .Ale nie o nie tu chodzi,przecież Ty też byś chciał byc potrójnie nawilżany :mrgreen: .
Stron: 1 2 3