Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.11.2014 godz. 13.00, Uroczysko Dąbrowa nad Zalewem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Tez Wam dziekuje za super spotkanie. Bylo rewelacyjnie, mimo ze sie nie zalapalam na tort - nie, nie szukalam Was w lesie 2 godziny, nie tym razem ;-) - musialam chylkiem zmykac z innego spotkania ;-)

Jeszcze raz gratulacje dla MariaSmile

To, co zrobilo na mnie najwieksze wrazenie to chyba to, ze Radzik naprawde istnieje Confusedhock: a Bart jednak naprawde nie jest Gosia :mrgreen:

W ogole to dawno sie tak nie nasmialam Smile

Faktycznie szkoda, ze spotkanie nie bylo w sobote, bo mozna by bylo dluzej posiedziec bez ryzyka, ze spotkanie bedzie wracac we wspomnieniach nastepnego dnia przez caly czas pracy z uderzajaca sila ;-)
arta napisał(a):To, co zrobilo na mnie najwieksze wrazenie to chyba to, ze Radzik naprawde istnieje
To tylko jakieś Twoje omamy wzrokowo - słuchowe, być może mają związek ze środkami zażywanymi na tym poprzednim spotkaniu, z którego uciekłaś. Nie wierz tym plotkom, Radzik to wytwór forumowej wyobraźni ;-)
TO ZDJĘCIE mnie się podoba :-)
damian.s napisał(a):TO ZDJĘCIE mnie się podoba :-)
Czyżby Twój nowy avatarek Damianq? ;-)
Jak miałbym znaleźć się na bezludnej wyspie i mieć szansę zabrania kogoś/czegoś ze sobą, to bylibyście Wy :mrgreen:
DZIĘKUJĘ
Rado napisał(a):Jak miałbym znaleźć się na bezludnej wyspie i mieć szansę zabrania kogoś/czegoś ze sobą, to bylibyście Wy

<3
i tym razem to naprawdę pisałam ja :mrgreen:
Rado napisał(a):Jak miałbym znaleźć się na bezludnej wyspie i mieć szansę zabrania kogoś/czegoś ze sobą, to bylibyście Wy :mrgreen:
Aha - bo ja wziąłbym tą Twoją dyskotekę :-P
To taki żart oczywiście :-P
Rado napisał(a):Jak miałbym znaleźć się na bezludnej wyspie i mieć szansę zabrania kogoś/czegoś ze sobą, to bylibyście Wy :mrgreen:
DZIĘKUJĘ

uła uła ;-)
I ja dzięki,dawno nie gościłem się z Wami,nie wspomnę o rowerze.Dobrze że jesteście.Mariuszu gratulacje.....








P.S.spacja kontrolowana,

Bartku BMW umyte,jeszcze nie tankowane.Czekam na dobry rocznik :-P

A jeszcze pytanie,kim jest ten koleś od rozpalania i pilnowania ognia?Twarz jakaś znajoma,a nik mam na końcu języka....
mani_73 napisał(a):A jeszcze pytanie,kim jest ten koleś od rozpalania i pilnowania ognia?Twarz jakaś znajoma,a nik mam na końcu języka....
To OGNIOMISTRZ INKWIZYTOR :-> .
Stron: 1 2 3 4 5 6