Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.12.2014, godz. 20:00 - Śledzik Rowerowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Miło było, do zobaczenia następnym razem i jeszcze raz Wesołych Świąt :-)
Dzięki za spotkanie Wesołych Świąt
p.s. Pozdro dla Bączka z mieczem :mrgreen:
Wspaniale było przynajmniej raz w roku zobaczyć Wasze uśmiechnięte mordki! Szczególnie Bączka! Po takich spotkaniach przez chwilę żałuję że wyjechałem Tongue Dziękuję wszystkim za śledzika. Wesołych Świąt!

P.S Wrzucam link do filmiku KLIK. Te osoby, które wiedzą o co chodzi, będą wiedziały jak dzięki temu linkowi dotrzeć do innego bardzo bardzo ciekawego filmiku Big Grin
Uff, ja już wyjęłam z piekarnika ostatnie wypieki, zatem spieszę jeszcze raz z życzeniami, bo wczoraj wyraźnie brakowało mi weny ;-)

Życzę wszystkim pięknych (w każdym rozumieniu tego słowa) Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych. Niech w te dni wszelkie zmartwienia i troski znikną, a na twarzach zagości szczery uśmiech. Niech Wasze domy przepełnione będą życzliwością i radością i ten nastrój niech Was nie opuszcza! Życzę Wam również samych pogodnych dni w 2015 roku i oby każdego dnia spełniało się choć jedno najmniejsze Wasze życzenie ;-)
No cóż :-> Mój pierwszy RL-owy śledzik, ale jakże udany :mrgreen: Dziękuję Wam wszystkim za wspólne spotkanie i pogaduchy. A przy okazji życzę Wam wszystkim spokojnych, zdrowych, rodzinnych i pysznych Świąt i wszystkiego co najlepsze na 2015 rok ;-)
Niestety mnie zabrakło - żałuję bardzo. Fotki pierników na twarzoksiążce były ekstra.

Jak to napisał producent mojego roweru "w ramach cyklicznych świąt" życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepsiejszego. Paru ładnych tysięcy na liczniku i jeszcze więcej w portfelu Wink

PS

Dzięki za udany sezon - niech następny będzie jeszcze lepszy Wink
Szarlotka wylądowała w piekarniku więc przyszedł czas na życzenia świąteczne :-)
Wszystkim Wam życzę spokoju, miłości i Świąt Bożego Narodzenia przepełnionych rodzinną atmosferą, pachnących piernikiem i karpiem, i rozkołysanych najpiękniejszymi kolędami :-)

Przy okazji podziękuję za wczorajszego śledzika :-D uwielbiam spędzać z Wami czas :-) Dobrze, że jesteście :-)
KrzysiekP napisał(a):z mieczem
Z żądłem. Do tego sekretnym. A na dodatek z przeszłością. Dobrze piszę, Gosia? ;-)
katka napisał(a):No cóż Mój pierwszy RL-owy śledzik, ale jakże udany
Niech zgadnę: nie możesz się doczekać następnego? ;-)

Parę fotek dorzucam
TU KLIKAMY
Jeszcze raz dzięki za spotkanie :-)
Ja również dziękuję wszystkim za spotkanie i jeszcze raz życzę wszystkim, zarówno tym obecnym jak i nieobecnym, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych a w nadchodzącym 2015 roku spełnienia marzeń i realizacji wszystkich planów - rowerowych, zawodowych i prywatnych :-)
Ja również życzę wszystkim tym, co znam i tych,których nie znam, spokojnych i rodzinnych świąt Bożego narodzenia.
A łaska boża nie obfituje w dobroć i szczęście każdego rowerzysty nie tylko na drogach, ale na każdy dzień w całym 2015 r roku.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9