Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2015-03-07, g. 10.00, Stary most na Bystrzycy, Kozłówka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
O masz... to super. mam taką małą koncepcję pojechania do tej Kozłówki przez Zawieprzyce ;-). Co Wy na to, Pany?
Jak kolanka na zewnątrz będziesz dawał,
możemy jechać ,nawet przez Polski kawał .
:mrgreen: :mrgreen: :lol:
Wólka-Pliszczyn- Łysaków-Charlęż-Zawiepszyce -Jawidz -Kopanina- Dąbrówka- Kozłówka- Kawka -Krasienin -Dys -Elizówka.
co będzie, wodzu nasz ukochany? , to będzie , byle nóżki: na zewnatrz... :lol: :-D :lol:
Endriu, czytam Twoje wpisy, i w to, że Cię jutro po tak długiej przerwie na żywca zobaczę sam jeszcze nie wierzę do końca ;-)
Aż żałuję, że po ustawce za kierownicę siadam... SPA nie będzie.
O rany wszyscy na cieniarkach ale dobra wpadam może się nie zatrę :mrgreen:
Jednak nie dam rady dzisiaj. Miłej jazdy dla wszystkich
Ja właśnie wyruszam, jak pogoda i kondycja dopisze, to może się spotkamy w Kozłówce :-)
Wieści z frontu: Arkoni nie przyjedzie, bo popsuł rower. No zajeździł Kozę chłopak.
Teraz sobie pewnie zadaje pytanie z cyklu "jak żyć". No to chyba trzeba poszukać roweru dla Kolegi ;-)

radzik

sprzedam rower!
No właśnie mój biedny wheelerek wydał ostatnie tchnienie RIP A rano już byłem w ciuchach, już się cieszyłem, że zobacze wasze mordy, biorę za siodełko a tu surprise rama pęknięta prawie na całym obwodzie Jak mogłem nie zauważyć wcześniej nie wiem. Dobrze że teraz a nie w drodze. Jak żyć Undecided
radzik napisał(a):sprzedam rower!
Dzięki Radzik. Nie wyjdę dzisiaj ze sklepu bez roweru
Stron: 1 2 3