Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 03.05.2015, godz. 14.30, Stary most Kalina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Niestety pogubiliśmy się w trasie :-( przejechaliśmy skręt w lewo w Zawadowie i wyszło kółko przez Charlęż-Leonów-Wólka Niemiecka-Ciecierzyn-Dys 49 km naliczyło. Miłym zaskoczeniem było spotkanie grupy RL wracającej z Parczewa. Następną niespodzianką było trafienie na prywatne lotnisko modelarzy. Gdzie specjalnie dla nas zrobiono pokaz akrobatyki lotniczej. Niestety jeden z modeli przy starcie rozbił się.
Tu parę zdjęć: https://plus.google.com/u/0/photos/1103 ... 7039616193
Także koniec końców ustawkę Jurka trzeba będzie powtórzyć.
Dziękuję obecnym za przejazd.
Wojtek_Jacek napisał(a):przejechaliśmy skręt w lewo w Zawadowie i wyszło kółko przez Charlęż-Leonów-Wólka Niemiecka-Ciecierzyn-Dys 49 km naliczyło.
No to raczej szosową ustawkę zrobiliście :-D . Cieszę się bo będzie okazja zrealizować mój plan. Ale jeżeli chodzi o mnie to do dyspozycji pozostają tylko dwie soboty w maju 9 i 16. I chyba ostatni weekend. A mamy jeszcze do Krzczonowskiego Parku jechać.
Hmmm tak przeglądałem trasę Jurka i czerwona linia oznaczająca trase zwłaszcza od przecięcia przy Ciecierzynie 19 poprowadzona jest bez żadnej najmniejszej ścieżki nawet polnej po prostu na przełaj w lewo to samo dalej przez zamknięty teren szkolny a potem do ul Ogrodowej leci ludziom po polach na pn od Ciemięgi ... czy to tak miało rzeczywiście być czy taka luźna improwizacja ?
Piotr O. napisał(a):Hmmm tak przeglądałem trasę Jurka i czerwona linia oznaczająca trase zwłaszcza od przecięcia przy Ciecierzynie 19 poprowadzona jest bez żadnej najmniejszej ścieżki nawet polnej po prostu na przełaj w lewo to samo dalej przez zamknięty teren szkolny a potem do ul Ogrodowej leci ludziom po polach na pn od Ciemięgi ... czy to tak miało rzeczywiście być czy taka luźna improwizacja ?
Od 14,5 km biegnie prawidłowo. Jakiś błąd mi wyszedł na odcinku 13,7 -14,5. Trasa powinna iść wzdłuż Ciemięgi.
Jurek S napisał(a):(...)tylko dwie soboty w maju 9(...)

No nie rób mi tego Undecided .No chyba że rano - tak gdzieś o 6.30 byłoby ekstra :mrgreen:

Jurek S napisał(a):Jakiś błąd mi wyszedł na odcinku 13,7 -14,5.

Ojtam. Sie sprawdzi, sie przejedzie, sie skoryguje i będzie bez błędu - mam nadzieję :-) .
Hmmmm ... wg mapy w Geoportal (raster i topo) to wzdłuż Ciemięgi od 14 km nie ma żadnej ścieżki żeby można było iść a co dopiero jechać rowerem... dopiero za kapliczka od 16,3 km zaczyna się ścieżka wzdłuż rzeki. Podobnie jest z odcinkiem 21 km do 22 km (na tym odcinku biegnie tylko linia wysokiego napięcia) No i dość ryzykowne jest przejeżdżanie od 25 km do 26 przez prywatny teren dwóch gospodarstw 95 i 96 Smugi (znowu kogoś mogą pogonić zerwane psy z łańcucha ... :-) chyba lepiej nie skracać tego odcinka tylko przy 23 km skręcić w prawo w drogę 809 i przy domu 114 Kolonia Snopków odbić w lewo w drogę polną dojeżdżając do pkt trasy na 26 km Wszystkie te informacje mam z map Geoprtalu więc może ktoś ma lepsze mapy albo już kiedyś tamtędy jechał i są drogi których nawet na takich dokładnych mapach nikt nie umieścił
co do terminów soboty są trochę lepszym terminem niż niedziele ze względu na podział czasu w rodzinie Niedziela jest bardziej takim "rodzinnym" dniem i łatwiej jest "wyrwać się" na pół dnia takiego wypadu w sobotę dzieląc obowiązki domowe sobotnie na pół niż w niedzielę gdzie oczekiwania spędzania rodzinnego czasu są częstsze niż w soboty :-) choć zdaje sobie sprawę że ruch samochodowy w niedzielę jest mniejszy niż w soboty ale jak wspomniałem część zapaleńców rowerowych ma też rodziny :-)
Piotr O., zaręczam Ci, że jazda ze mną to są inne wymiary rzeczywistości :-P
Ale marudzisz :-? A po za tym napisałem "od 14,5" Pół robi różnicę.
Okey jak "czas" pozwoli to pewnie powtórzę te "inne wymiary" :-) jak nie na tej trasie to może na innej / co do "marudzenia" na przyszłość postaram się zachować swoje uwagi dla siebie
Piotr O. napisał(a):od 14 km nie ma żadnej ścieżki żeby można było iść a co dopiero jechać rowerem...
Cytat:więc może ktoś ma lepsze mapy albo już kiedyś tamtędy jechał i są drogi których nawet na takich dokładnych mapach nikt nie umieścił
Kolego - pewnie mało jeszcze z Jurkiem jeździłeś, to zdradzę Ci mały sekret ;-) - Jurek S do jazdy rowerem nie potrzebuje ścieżki zaznaczonej na nawet najdokładniejszej mapie ;-) Jurek S nie potrzebuje nawet ścieżki w terenie - zawsze może ją sam wytyczyć ;-)
Stron: 1 2 3